Pracuję jako nauczycielka w przedszkolu i mieszkam z mężem u teściów, gdzie mamy mały pokój. Po ślubie kupiliśmy działkę w tej samej wiosce i zaczęliśmy budować dom. Życie z teściami nie jest łatwe, ponieważ zawsze muszę robić to, czego chcą. Ale to ich dom, więc nie jestem niegrzeczna.

Na przykład chcieli nowe meble do naszego małego pokoju, lubiłam białe, mleczne, beżowe, mojemu mężowi to nie przeszkadzało, ale teściowej się nie podobało.

Chciałam kupić meble z oczekiwaniem, że od razu zabiorę je do własnego domu. Pojechaliśmy do miasta, aby kupić drewniany zestaw, ale ceny były zbyt drogie, więc postanowiliśmy kupić go w następnym tygodniu, kiedy otrzymamy pensję. Nie chcieliśmy się zadłużać.

Za drugim razem mój mąż poszedł kupić meble, ponieważ nie byłam w stanie wykonywać swojej pracy. Zaufałam mu, bo byłam pewna, że weźmie zestaw, który mi się podobał. Powiedziałam mu o tym i pokazałam zdjęcia przed wyjazdem.

Wróciłam do domu z pracy i okazało się, że nasza sypialnia ma brązowe meble. Byłam w szoku, bo chciałam jasne meble. Okazało się, że teściowa namówiła syna na ciemny komplet, bo przecież białe są niepraktyczne.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Ze złości i pretensji wzięłam motykę i poszłam do ogrodu, płacząc i pieląc. Do zachodu słońca, kiedy ryczałam, wypieliłam prawie cały ogród. Mój mąż i rodzice byli zszokowani moją reakcją, a teść zbeształ moją żonę, ponieważ zawsze wtrąca się w nasze życie.

Postanowiliśmy więc, że teściowie oddadzą nam pieniądze za zestaw i zatrzymają go, a my kupimy nowe lekkie meble do naszego własnego domu. Moja teściowa nie była zbyt zadowolona, a mój teść również upomniał mojego męża, ponieważ musiał być posłuszny swojej żonie.