Przepis na domowy chleb od kochanej babci

Składniki

Drożdże 1,5 łyżeczki, woda 350 ml, Mąka 4,3 filiżanki, Olej roślinny 2 łyżki stołowe. l., Sól 2 łyżeczki, Cukier 1,5 łyżki. l.

Weronika Rosati szczerze o wychowaniu córki

Jak przygotować?

Zalej ciepłą wodą. Dodajemy do tego sól, cukier. Dodaj olej słonecznikowy. Wlej mąkę i drożdże na wierzch. Zagnieść ciasto i pozostawić na 2,5 godziny. Kiedy ciasto jest w porządku, możesz je upiec. Po 1 godzinie i 10 minutach pyszny i aromatyczny chleb jest gotowy. Ostudź i podawaj. Smacznego!

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Najlepszy przepis na watruszki z twarogiem. Watruszki z twarogiem to jeden z najsmaczniejszych domowych wypieków, których smak jest nam znany od samego dzieciństwa. Ciasto według tego przepisu wychodzi bardzo miękkie i puszyste, a nadzienie – umiarkowanie słodkie.

Kasia Cichopek obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji pokazała twarzy swoich dzieci. Kasia Cichopek jest znana polska aktorka, prezenterka i osobowość telewizyjna. Największą swoją popularność zdobyła dzięki serialu M jak Miłość. Brała udział tak samo w tanecznym programie Taniec z gwiazdami. Celebrytka dobrze radzi sobie nie tylko w swojej karierze, a i w życiu prywatnym. Jest żoną tancerza Marcina Hakiela, z nim wychowuje dwóch dzieci: syna Adama i córkę Helenę. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com