Placek "Zebra" na kefirze

Mąka-300 g., Kefir - 250 ml, Jajka z kurczaka, Cukier - 200 g, Kakao - 45 g, Soda 1 łyżeczka. Wanilia - 0.2 g, Olej roślinny 1 łyżeczka.

Święto Kundelka. To cudowne i wierne psiaki!

Jak przygotować?

Kefir musi być w temperaturze pokojowej. Trzeba nastawić ogrzewanie na 180 stopni. Wytłuc jajka z wanilionem. Wytrzepać cienką strunę cukrową, dalej bitą. Następnie wlać kefir i kontynuować bitą na małych obrotach. Przesiać mąkę przez drobne sito. 20 gramów, by zabrać ze sobą objętość mąki. Większość mąki jest zmieszana z wodą. Dodawanie go do masowych masek z małymi porcjami, delikatnie mieszając do ciasta z pomocą łopatki. Podzielić ciasto na dwie równe części. Dodać 20 gramów mąki.

Ekspresowa zapiekanka makaronowa z kurczakiem

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Druga część to kakao. Oba testy są dobrze pomieszane. Nasmarować olej roślinny. Do środka wlać dwa łyżki jasnego ciasta, a następnie dodać 2 łyżeczki ciemnego ciasta. W ten sposób przetacza się całe ciasto do formy. W rezultacie powinniśmy mieć paski. Wrzućmy ciasto do piekarnika na 30-40 minut. Jeśli ciasto jest suche, ciasto jest gotowe. Wyjąć ciasto z munduru i zapukać do kraty. Pokroić go na porcje i jeść z herbatą albo mleczkiem, komu bardziej się podoba.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com