Styczeń

Jesteś ambitną osobą, która lubi stawiać na swoim. Masz wyrobione zdanie na każdy temat. W miłości cechuje Cię oddanie i wyrozumiałość. W pracy lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, choć w domu nie przeszkadza Ci lekki bałagan i raczej nie jesteś typem pedantki.

Luty

Ryzyko to Twoje drugie imię. Twardo stąpasz po ziemi, nie lubisz bycia przeciętną. Nigdy nie obchodziły Cię przesądy. Wierzysz tylko faktom. Kochasz wolność, szczerość. Kiedy coś Ci nie pasuje - po prostu to zmieniasz i nieważne czy chodzi o pracę, partnera czy miejsce zamieszkania.

Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Możesz się zdziwić, na którym miejscu jesteś

Marzec

Osoby urodzone w marcu to dość pechowe osoby, którym przydarzają się niecodzienne sytuacje. Wszędzie ich pełno. Są trochę nieokiełznane i szalone. Nie boją się być sobą. Mają ogromny dystans do siebie. Jednak gdy trzeba zachowują się z klasą. Kobiety urodzone w marcu to też świetne kochanki!

Kwiecień

Jesteś oddaną przyjaciółką, na którą zawsze można liczyć. Sama cechujesz się skromnością i tajemniczością, choć zawsze wszędzie Cię pełno. Masz znakomite poczucie humoru, które sprawia, że ludzie czują się przy Tobie świetnie. Oprócz tego masz niestety pecha w miłości.

Popularne wiadomości teraz

Tego nikt się nie spodziewał. To był główny powód rozpadu ich małżeństwa

Przygotuj się na globalne zmiany! Te 4 znaki zodiaku wstrząsną życiem w lutym

Kasia Tusk dostała od męża mega kosztowny prezent: każda Polka marzy o tym, by dostać to samo

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Maj

Często zmieniasz zdanie i masz dość wybuchowy charakter. Łatwo można Cię zdenerwować i nie należysz wtedy do miłych osób. Oprócz tego jesteś bardzo wrażliwa na krzywdę zwierząt i jesteś idealną panią domu, co sprawia, że masz często gości, którzy czują się u Ciebie doskonale.

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Czerwiec

Pewnie nie raz ktoś Ci mówił, że jesteś bardzo rozgadana. To prawda! Kobiety urodzone w tym miesiącu to idealne rozmówczynie, co nie sprawdza się u mężczyzn. Na szczęście zawsze mówisz z sensem, ludzie lubią Cię słuchać. Oprócz tego jesteś bardzo oczytana i masz skłonności do bycia liderką w pracy i w związku.

Lipiec

Jesteś bardzo wymagającą osobą wobec siebie, ale też wobec innych. Lubisz planować i nienawidzisz niespodzianek. Odnosisz sukcesy w pracy, jednak w kwestii miłości bywasz bardzo wybredna, aż za bardzo, przez co trudno Ci dogodzić. Jesteś osobą, którą ciągle nad czymś myśli i tworzy nowe cele.

Sierpień

Twój żywioł to ogień i taki właśnie masz temperament. Lubisz stawiać na swoim, zawsze mówisz co myślisz i nie przejmujesz się opinią innych. Jednak oprócz tego, że świetnie dbasz o siebie, martwisz się też losem innych. Nie jesteś obojętna i zawsze pomożesz w potrzebie. Jesteś letnią dziewczyną, która lubi też poszaleć w łóżku!

Wrzesień

Jesteś osobą, do której lgną ludzie. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu i energii. Nie jesteś z tych, co ciągle narzekają. Nie lubisz mówić o sobie. Kochasz podróże i poznawanie innych kultur. Masz też duszę romantyczki i kochasz marzyć. Dla miłości potrafisz zrobić wszystko.

Ten manicure będzie hitem lata. Każdemu pasuje i jest łatwy do zrobienia

Październik

Masz bardzo silny charakter. Jeśli coś robisz, to na 100%.  Nie tolerujesz hipokryzji,  kłamstwa i zachowania na pokaz. Nie jesteś z tych, którzy dadzą sobą manipulować. W miłości też trzymasz rękę na pulsie i tylko czasem masz problem, wy wyluzować. Nie lubisz zobowiązań.

Listopad

Idealistka, marzycielka, która jednocześnie wie czego chce od życia i uporczywie do tego dąży. Inteligentna, która chętnie uczy się nowych rzeczy. Lubi bezintersownie pomagać innym, czuje się przez to potrzebna. Ma problem z wyrażaniem emocji i mówieniu o sobie. Zdecydowanie za często narzeka.

Grudzień

Urodzona optymistka, która odważnie czeka na to, co przyniesie jej los. Kobiety z grudnia to niezwykle silne osobowości, które doskonale odnajdą się w każdej sytuacji. Są bardzo zaradne i pojętne. Swietnie odnajdują się w roli liderek. Mają też świetne podejście do dzieci. Bardzo lubią komplementy i pochwały.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana