WODNIK

To będzie chwila oddechu. Masz w perspektywie spokojny rok pozbawiony wprawdzie nadzwyczajnych atrakcji ale dla równowagi nic nie będzie się teraz przewracać do góry nogami. Końcówka roku okaże się bardziej dynamiczna.

PRACA: Otrzymasz umiarkowane wsparcie gwiazd ale ambicja pozwoli ci na odnoszenie sukcesów. Teraz jednak nie wymagaj jednak od siebie przesadnie wiele a raczej zastanów się w jakiej roli widzisz siebie w dalszej przyszłości. Twoją dewizą powinna stać się uważność i spokój. To co uda ci się osiągnąć stanowić będzie mocny fundament na nadchodzące lata.  

MIŁOŚĆ: Życie uczuciowe większości Wodników będzie teraz bezpieczne i przyjemne. Zawarte niedawno związki wejdą teraz w fazę stabilizacji, więc możecie spokojnie patrzeć w przyszłość. Prócz fascynacji odnajdziecie także wspólne zainteresowania, wspólne plany, być może także satysfakcję płynącą z rodzicielstwa. Samotna? W tym roku okaże się, że miłość jest niczym polne kwiatki. Zakwita w najmniej spodziewanych miejscach!

RYBY

To będzie rok lepszy i szczęśliwszy od poprzedniego! Wspiera cię Jowisz i Saturn, które pomogą ci obrać właściwy kurs w życiu. Twoja sytuacja się ustabilizuje i poczujesz, że wszystko ma sens!

PRACA: Nadchodzący rok przyniesie ci wiele okazji do sukcesów. Wzrośnie twój prestiż i stan posiadania. W Twoim życiu będą pojawiać się korzystne sytuacje i okazje do wykorzystania, a jeśli dołożysz również nieco dyscypliny i pracy twoja sytuacja ustabilizuje się na dłużej. Warto także zwiększać swoje kompetencje, kształcić się i rozwijać. Twoje szare komórki domagają się w tym roku gimnastyki!

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

MIŁOŚĆ: Wpływ sprzyjających ci planet tworzy bardzo obiecujący klimat dla związków. Jesteś singlem? Przewidziane są w tym roku scenariusze zakończone happy endem! Ryby związane z kimś mają przed sobą przyjemny etap. Poprawi się wasz standard, może wybierzecie się na wyjątkowo atrakcyjne wakacje? 

BARAN

Nadszedł rok, w którym stanie przed tobą wiele wyzwań. W najbliższym czasie najlepsze efekty przyniesie mądra, przemyślana strategia.

PRACA: Jeśli kosmos postawi cię w obliczu trudnego wyzwania, warto będzie stanąć na wysokości zadania, wykazać się odpowiedzialnością za swoje decyzje lub za los firmy. Stać cię na to, nawet jeśli nie będzie łatwo.  Gdy ten etap się skończy przyjdą sukcesy i materialna bonifikata.

MIŁOŚĆ: Gdy na szczycie twojego nieba pojawia się postać Saturna to oznacza, że w twoim życiu następuje etap testów. Przejdą go także relacje partnerskie. Warto nauczyć się panowania nad sytuacją, to nie sztuka być dobrym małżeństwem, kiedy wszystko idzie gładko.  Pary traktujące życie jako okazję do dobrej zabawy mogą się rozejść, ale związki oparte na solidnych fundamentach umocnią się w swoich uczuciach.

BYK

Bardzo korzystne układy planet na twoim niebie zapowiadają rok sukcesów i konkretnych powodów do radości. Zdobywaj więc co jest do zdobycia. Twórz wokół siebie bezpieczną przestrzeń, która da ci poczucie stabilizacji.

PRACA: Od pierwszych dni roku zmobilizuj się bo realizacja planów okaże się całkiem prosta, możesz także liczyć na własną pomysłowość i sprzyjające okoliczności. Własna firma, edukacja, która ma ci przynieść większe możliwości działania – to wszystko teraz ci się uda!

MIŁOŚĆ: Wiele wskazuje na to, że będziesz teraz z dużą wprawą odróżniać przelotne miłostki od znajomości wartych kontynuacji, więc nie grożą ci miłosne zawody. Wiele samotnych Byków znajdzie swoją drugą połówkę i zdecyduje się na zawarcie związku oraz uwicie własnego gniazdka. Pojawią się też na świecie dzieci, których narodziny będą wyczekiwanym i szczęśliwym wydarzeniem. 

BLIŹNIĘTA

Rok w swoim charakterze neutralny oznacza, że twoje osiągnięcia będą w najwyższym stopniu efektem własnej determinacji a nie łutem szczęścia. Także wpadki zawdzięczać będziesz sobie. Tak więc receptą na sukces jest najpierw myśleć potem działać. Nigdy odwrotnie.

PRACA: Jeśli masz przed sobą jakiś konkretny cel, nic nie powinno pokrzyżować ci szyków. Nie uchylaj się tylko od odpowiedzialności i obowiązków. Skup się na tym co uważasz za najważniejsze w swojej pracy. Zacznij inwestować w siebie, zdobywaj nowe doświadczenia.

MIŁOŚĆ: Dla rodzin rok sprzyjający dążeniu do stabilizacji, czerpania satysfakcji z codzienności. Jeśli jeszcze jesteś wolna, rozejrzyj się bystro dookoła. Miłość czeka! W końcówce roku szczęście zastuka też głośniej do drzwi Bliźniąt zdeklarowanych w uczuciach. 

RAK

W tym roku zmienne wpływy planet będą wymagały od ciebie zręczności w realizacji planów. Powinnaś wykorzystywać szanse i unikać okazji do potknięć. Wszystkie doświadczenia wzbogacą cię wewnętrznie a mądre decyzje zapewnią ci ostateczny sukces.

PRACA: Niech przyświeca ci maksyma, że kto nie idzie naprzód, ten się cofa. W tym roku jednak lepiej zrobić jeden krok w dobrym kierunku niż kilka w niewłaściwym. Zapisz się na dodatkowy kurs zawodowy, kup najnowsze publikacje ze swojej dziedziny, pomyśl o nauce obcego języka. Nowe umiejętności będą w cenie! Na razie jednak twoja kariera będzie się rozwijać bez spektakularnych wydarzeń. 

MIŁOŚĆ:Z uwagi na obecność sprzecznych sił w twoim tegorocznych horoskopie przed tobą uczuciowe wzloty i upadki.  Kolejny wspólny wtorek z pewnością nie jest równie romantyczny, co noc poślubna, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że to zupełnie normalne? Trudno codziennie brać wysokie “c” w miłości. Nie narzekaj więc na nudę a raczej inwestuj we wzajemną bliskość. Samotne Raki muszą wykazać się intuicją. Wśród zwykłych szkiełek błysnąć może diament ale nieoszlifowany… więc wymaga uwagi by go dostrzec.

LEW

Korzystne wpływy niektórych planet osłabną w tym roku ale nie masz większych powodów do zmartwień. Czeka cię nieco mniej spektakularnych sukcesów ale przecież życie to nie konkurs. Zresztą idąc wolniej można zauważyć wiele interesujących możliwości.

PRACA: W pracy działaj teraz rozważnie, pozostawiając sobie dostateczny margines bezpieczeństwa. Nie musisz rezygnować z ambicji ale bądź elastyczna w działaniu. Zaczynając nowy projekt, szczególnie jeśli pracujesz na własny rachunek, upewnij się, czy jesteś w zgodzie z przepisami. Ich nieznajomość nie zwalnia cię z odpowiedzialności za błędy i uchybienia. Unikaj ryzykownych decyzji.

MIŁOŚĆ: W tym roku odkryjesz czy wasz związek ma wystarczająco solidne fundamenty.  Natomiast tam, gdzie  porozumienie okazało się kruche trzeba będzie zastanowić się nad dalszym ciągiem. Dobrze  przemyślcie swój następny ruch, pamiętając, że szczęścia nie da się udawać, a kompromis to nie rezygnacja.

PANNA

Życie tym jest ciekawsze im więcej w nim inspiracji, nowych wyzwań, wykorzystanych możliwości. Warto więc wykazać aktywność, reagować na zmiany, bo nowe sytuacje nieść będą ze sobą szanse. Dobra passa będzie z tobą.

PRACA:W tym roku możesz mocniej zaufać losowi. Kariera nabierze więc rozpędu. Jowisz czuwa nad każdym kolejnym krokiem, Saturn umacnia osiągnięcia.  Spośród wielu okazji do zarobku wybieraj najlepsze a zarobione pieniądze mądrze inwestuj.

MIŁOŚĆ:Jeśli twój związek z wolna zmienia się w stojący staw, pora wyciągnąć kotwicę i podryfować na szersze wody w kierunku mocniejszych wrażeń. Czas na podróże, życie towarzyskie i rozrywki. Jeśli zaś jesteś singlem rozglądaj się bacznie, bo masz szansę spotkać kogoś kto w dużym stopniu pasuje do twoich wyobrażeń o idealnym partnerze.

WAGA

Dobra passa związana z pobytem Jowisza w twoim znaku nieco osłabnie mimo to będzie ci się całkiem nieźle wiodło. Warunkiem powodzenia jest rozważne podejmowanie decyzji ale ty zazwyczaj jesteś w tym dobra!

PRACA: Onieśmielona zeszłorocznym powodzeniem w tym roku powinnaś postępować ostrożniej i z większym rozmysłem. Awans lub samodzielność zawodowa, dla tych z was, które wybrały wolność, pokaże, że oprócz blasków istnieją również…  cienie. Jeśli zaś starasz się znaleźć pracę potrzebujesz cierpliwości. Warto pamiętać, że życie przynosi nam różne sytuacje a wzloty i upadki następują po sobie bezustannie.

MIŁOŚĆ: Ten rok nie jest całkiem uskrzydlający ale bądź pewna, że wszystko co się dzieje, ma swoje dobre strony. Niezbyt dobrane związki powinny znaleźć wreszcie sposób na porozumienie lub pożegnać się ostatecznie. Po co robić dobrą minę do złej gry? 

SKORPION

Dzięki obecności Jowisza w twoim znaku nie zabraknie okazji do sukcesów! Wspiera cię także Saturn i Pluton więc mnóstwo będzie możliwości dokonania konstruktywnych zmian w wielu obszarach twojego życia. W końcówce roku wchodzisz w etap przyjemnej stabilizacji. Także w miłości!

PRACA: Inwestuj w siebie a będzie to motorem kariery. Twoje szare komórki prezentują wysoką formę, więc zafunduj im fitness w postaci kursów, studiów  lub choćby gimnastykę  czyli systematyczne czytanie fachowych lektur i nowości z twojej dziedziny. Pracodawca zobaczy, że zdobywasz nowe umiejętności i zorientuje się, że powinien cię cenić. Finansowo rok zapowiada się stabilnie.

MIŁOŚĆ: Dla tych z was, które postanowiły zerwać toksyczny układ lub też nie miały jeszcze szczęścia spotkać przeznaczonego sobie partnera, zaczyna się epoka wielkiego powodzenia.  Dla par, które mają za sobą trudniejszy okres nadchodzi poprawa warunków życia i wzajemnych relacji.  Wspólna codzienność znowu zacznie dostarczać wam powodu do satysfakcji. 

STRZELEC

Odetchniesz z ulgą gdyż skończył się właśnie życiowy remanent przeprowadzany przez skrupulatnego Saturna. Nie żałuj tego co się skończyło. Teraz powoli nadchodzi czas nowych początków. Przygotuj się na nie, gdyż to co najlepsze czeka cię w końcówce roku!

PRACA: Przez większą część roku, praktycznie do swoich urodzin podążaj przed siebie, zajmując się codziennymi sprawami, planuj przyszłość ale przede wszystkim zamknij projekty, które wymagają zakończenia, po to aby nie utknąć w sieci starych zobowiązań w chwili gdy pojawią się nowe perspektywy!

MIŁOŚĆ: Jeśli przestałaś czuć się komfortowo w dotychczasowym układzie dojdziesz do wniosku, że zasługujesz na więcej i zaczniesz dążyć do realizacji tego planu. Podobnie samotne Strzelce znajdą skuteczny sposób aby odnaleźć swoje szczęście. 

KOZIOROŻEC

Zaczyna się etap testowania twoich wcześniejszych wyborów. Jeśli były słuszne umocnisz się w swojej pewności, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jeśli napotkasz trudności to oznacza, że trzeba zrewidować plany. Jowisz pomoże ci działać z optymizmem i spokojem.

PRACA:  Myśl o swojej karierze perspektywicznie, niech doraźne korzyści nie przesłonią ci ważniejszych celów. Podejmuj decyzje po namyśle, nie pędź na skróty bo zgubisz drogę. W finansach popłaci oszczędność. Wyłoni się bowiem jakiś ważny cel, który wymagać będzie zainwestowania środków.

MIŁOŚĆ: Gdy w pobliżu twojego Słońca przechadza się Saturn może ci się wydawać, że więcej dajesz niż bierzesz i zamarzy ci się odzyskanie swobody ruchów. W relacjach, w których proporcje między przyjemnością a obowiązkiem są zaburzone, zmiany są konieczne. Walcz o to na czym ci zależy. W zgodnych parach szykują się powody do radości ale i poważne obowiązki.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com