Molfar to huculski mag i uzdrowiciel – unikatowa postać, której nie ma w żadnym innym kraju. Zapoznajcie się z żartobliwym horoskopem na 2021 rok od Molfara, aby dowidzieć się, co czeka na was w tym roku.

Molfar
Molfar

KOZIOROŻEC

Cokolwiek dzieje się w życiu Koziorożca, ciągle wydaje mu się, że wczoraj było lepiej. Bawół nawet nie będzie próbować go przekonać, najważniejsze jest odciągnąć Koziorożca od zamkniętych drzwi, w które on nieustannie bije się swoimi rogami. Z jakiegoś powodu Koziorożec jest pewien, że im silniej on będzie uderzać w te drzwi, tym więcej sensu to będzie miało. Bawół jako bydło rogate doskonale to rozumie, ale w 2021 roku zapewni Koziorożcowi otwartą przestrzeń. Na początku będzie oszołomiony nowymi możliwościami, ale potem ponownie będzie budować ogrodzenia, montować flagi i w ten sposób planować swoją świetlaną przyszłość.

Wszystkich, którzy nie zgadzają się z jego planami, on będzie po prostu blokować, a resztę – agitować, by dołączyli do jego partii. „Jeśli nie rogami, to kopytami osiągniemy nasz cel”. Jednak bliżej wiosny, ze względu na kilka przyjemnych sytuacji, będzie chciał zmienić swoje motto „Wciąż jestem przeciw” na „Myśl inaczej”.

Byk dzięki swojej mocy będzie miał w 2021 roku okazję wepchnąć Koziorożca w stado Jednorożców. Może tam on wreszcie „nabierze” się magii i nie będzie czekał od świata kolejnych testów na siłę rogów i kopyt. A Jednorożcom, które albo palą „trawkę”, albo mają wszystko w dupie, uda się zrobić z upartego i nudnego kozła całkiem dobroduszne bydło.

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Jeśli chodzi o finanse, Koziorożec ma podobny charakter do Wiewiórki z „Epoki Lodowcowej”, która od wielu lat biegała z jednym orzeszkiem i nie wiedziała, gdzie go schować. Bawół chce tylko powiedzieć: „Koziorożcu, nie spiesz się i ciesz się życiem. Żyj chwila i korzystaj ze wszystkich możliwości ”.

Natomiast jeśli chodzi o rodzinę i miłość, to Koziorożec zwykle staje się kozłem, którego wszyscy wykorzystują. Natomiast w 2021 roku albo w końcu zadziała karma, albo gwiazdy już na tyle zmęczą się wyśmiewaniem rogatego bydła, ze ten rok przyniesie Koziorożcu tyle szczęścia, że on po raz kolejny zmieni ​​swoje motto i zrobi jego hasłem swojego życia. Najprawdopodobniej jednorożce jednak dali mu trochę zioła.

Krótko mówiąc, nie warto mówić wszystkim o szczęściu. Przecież wiadomo, że szczęście kocha ciszę. Dlatego ciesz się cicho i nie montuj żadnych flag. Daj sobie szansę na spokojne wypasanie. Trawa jest bardziej zielona nie tam, gdzie nie ma Koziorożca, ale tam, dokąd w przyszłym roku poprowadzi go Bawół.

horoskop na 2021 rok
horoskop na 2021 rok
Photo by Allef Vinicius on Unsplash

BYK

Bawół jest podejrzliwy wobec Byka. Bo to taki przyjaciel, który wygląda na dobrze wychowanego i poważnego, lecz jeśli pójdziesz z nim na jakąś imprezę, to rano możesz obudzić się nie w swoim mieszkaniu, nie w swoim ubraniu, a nawet z innym imieniem. Co więcej, Byk przekona cię w tym, że on nie wie, jak to się w ogóle stało. I będzie mówić o tym na tyle przekonująco, że ​​trudno będzie mu nie uwierzyć!

Natomiast zachowanie Byka jest do przewidzenia: w każdym momencie on może zrobić cos nieprzewidywalnego. Byk jest zawsze gotowy do jakieś akcji. Ponadto on doskonale wie, w jaki sposób wszystko może się skończyć. Byk zwykle po cichu przejmuje inicjatywę i wszystko, co należało Bawołu, przechodzi do Byka. Co więcej, Bawół, nie ogarniając, co się dzieje, złoży pełnomocnictwo na 12 lat do przodu i odda Bykowi wszystko, co ma.

Dlatego w 2021 roku Bawół pozwoli Bykowi brać wszystko, czego on chce, aby tylko on nie zawracał mu i pozostałym znakom głowy. On nawet gotów zamknąć oczy na to, że Byk przynosi do domu nie tylko to, co nabył dzięki swojej pracy, ale także to, co źle leży, ale ma jakąś wartość.

Byk jest gadułą i nawet w 2021 roku, kiedy wszystkich nadal zastraszają kolejna apokalipsa i samoizolacja, on znajdzie okazje, by znaleźć się w centrum uwagi. Nie obchodzi go kwarantanna, wirusy i Chiny z ich niespodziankami i nietoperzami. Kiedy Byk ma określony cel, nic innego nie ma żadnego znaczenia.

Jedyne, co może stanąć na drodze w 2021 roku, to dwie cechy charakteru Byka, które mogą ponownie się przejawić. Byk zawsze się spieszy i jest bardzo niecierpliwy. Bawół chce tylko powiedzieć mu: "Jeśli coś nie wyjdzie, nie zniechęcaj się, a tym bardziej nie mecz z tego powodu innych. Wszyscy już wiedzą: jeśli zacząłeś denerwować wszystkich, coś ci się nie udało". Lecz Byk w takich sytuacjach nikogo nie chce słuchać.

Wtedy Bawół, aby nie zakłócać równowagi roku, przyjdzie ci z pomocą. I będzie musiał to zrobić więcej niż jeden raz, ponieważ Byk nie potrafi nic nie robić.

Jeśli chodzi o sprawy miłosne, to kiedy Byk się zakochuje, to jest widoczne nawet gołym okiem. Mówią o tym jego rogi, kopyta, gładka skóra i zawinięty ogon. Byk może filozoficznie gadać o książkach i filmach, i jednocześnie cicho podkradać się do przedmiotu swojej miłości. Jeden moment i zdjęcie, ubrania, perfumy, gadżety i szczoteczka do zębów Byka już są w mieszkaniu partnera/ki. Bawół na to nic nie poradzi: Byk potrafi wprowadzić w stan hipnozy kogokolwiek.

Jeśli chodzi o pieniądze, chyba Byk w ogóle potrzebuje pieniędzy? Oczywiście nie. To jest energia. Trudno znaleźć bardziej energiczny znak zodiaku. Podczas gdy inni spokojnie się pasą, on będzie miał czas na policzenie hektarów pastwisk, zarejestrowanie ich dla siebie i nałożenie podatku na tych, którzy są na jego ziemi. Więc o jakich pieniądzach mowa, gdy on ma na tyle poważne pomysły?!

W 2021 roku Bawół, po raz kolejny, w obliczu tej rogatej bestii, zrozumie: lepiej medytować, patrzeć na piękne Ryby, bawić się Rakiem lub wziąć niewielką dawkę nalewki Skorpiona niż gonić Byka. W końcu Bawół chce pozostać przy swoich rogach i kopytach, dlatego lepiej nie przeszkadzać Bykowi.

PANNA

Bawół, zmęczony innymi znakami, zdaje sobie sprawę, że Panna również ma jakiegoś bzika, ale przynajmniej wie, ze nawet bziki są u niej poukładane. Ponadto Panna jest uczciwa i zawsze odwdzięczą innym. W nagrodę za to w 2021 roku Bawół da jej możliwość prawdziwego relaksu i dobrej zabawy. Panna zawsze pracuje za trzech, dlatego w nowym roku zasługuje na odpoczynek, podróżowanie po świecie i cieszenie się owocami swojej pracy. Bawół zrobi wszystko, co  jest możliwe, aby to się stało. Panna musi przyjmować prezenty od życia i nie sprawdzać sto tysięcy razy, czy adresat przypadkiem nie popełnił błąd ze znakiem zodiaku.

horoskop na 2021 rok
horoskop na 2021 rok
Photo by Clay Banks on Unsplash

Gdy Panna się zakochuje lub wymyśla sobie fajny cel, żadna chandra nie ma szans. Natomiast zazwyczaj przedstawiciele tego znaku zodiaku albo zakochują się w niewłaściwych osób, albo stawiają tak wysoką poprzeczkę, że gdy w końcu osiągają zamierzony cel, nienawidzą wszystkich, kto był w to zaangażowany.

Jeżeli chodzi o życie osobiste, to strasznie podejrzliwa Panna musi w końcu się zrelaksować i nie szukać we wszystkim prowokacji, ani zdrady. Ponadto Bawół ochroni ją przed dziwnymi osobowościami, które potrzebują tylko mózgu i znajomych Panny. Więc kiedy w jej życiu pojawi się miłość, ona na pewno będzie prawdziwa i szczera.

Natomiast Panna musi popracować z energią pieniędzy, ponieważ przedstawiciele tego znaku zodiaku cenią siebie trzy razy taniej, niż kosztuje ich praca. Ponadto odwieczne pragnienie oszczędzania pieniędzy, liczenia sto razy i dawania innym więcej niż sobie na pewno nie działa na korzyść Panny. Pieniądze po prostu znikają. Dlatego Panna powinna być hojna dla siebie, nie oszczędzać na przyjemnościach dla siebie i postarać się spełniać swoje pragnienia, a nie marzenia krewnych i przyjaciół.

Panna musi zaufać Bawołowi, ponieważ on chce dla niej tylko tego, co jest najlepsze. Panna powinna nauczyć się przyjmować nieoczekiwane prezenty i miłe niespodzianki – w 2021 roku będzie ich naprawdę dużo.