Uznałam go za bardzo interesującego, atrakcyjnego i rozsądnego mężczyznę. I chociaż była między nami duża różnica wieku, nie pozwoliłam, żeby mnie to powstrzymało.

Nasze pierwsze wspólne lata były najlepszymi w moim życiu. Dużo podróżowaliśmy, zbudowaliśmy wymarzony dom i mieliśmy dwójkę wspaniałych dzieci.

Ale Grzegorz był wyczerpany, a lata zbierały swoje żniwo. Pewnego dnia dostałam propozycję prestiżowej pracy w innym mieście i nie wiem, co robić.

Nie ma sensu pytać mamy o radę, bo ona od początku była przeciwna temu związkowi i ostrzegała mnie, że prędzej czy później ta sielanka się skończy.

Ale ja byłam uparta i już dawno podjęłam decyzję. Być może to mój błąd, za który teraz płacę.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Kupiłem mieszkanie na własną rękę i zamiast się cieszyć, moi rodzice zrobili skandal i nie chcą się już ze mną komunikować"

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

Nie, Grzegorz nie jest złym człowiekiem, jest miły i mnie kocha, ale różnica wieku daje o sobie znać. Ja też go kocham, ale nie zamierzam zmarnować szansy, którą dał mi los.

On z kolei nie ma siły sam zajmować się dziećmi, bo nie jest młody i potrzebuje opieki. On i moja mama są w tym samym wieku i jest mi bardzo ciężko.

Nie wiem co robić, może Ty wiesz co wybrać: rodzinę czy karierę.