Nikita wrócił do domu i zauważył starszą kobietę w wodzie kilka metrów od mostu.

17-letni nastolatek szybko zdał sobie sprawę, że trzeba ją pilnie uratować, ponieważ temperatura tego dnia wynosiła -17 stopni. Sam rzucił się na ratunek, podczas gdy inni ludzie stali na moście i na brzegu.

Kobieta pamięta, że Nikita podniósł ją i praktycznie wyniósł z lodowatej wody. Jest bardzo wdzięczna swojemu ratownikowi.

Tego niefortunnego dnia wróciła do domu i przeszła przez most. Było tu tłoczno, nikt nie odśnieżał, więc droga była pokryta śliską skorupą. Kobieta poślizgnęła się i wpadła do rzeki.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

W wyniku upadku kobieta złamała nogę i nie mogła wydostać się o własnych siłach. Sytuację pogarszał silny nurt, z powodu którego mężczyźni łowiący ryby w pobliżu bali się przyjść kobiecie z pomocą.

Nikita powiedział, że gdy zbliżył się do miejsca zdarzenia, najpierw zobaczył tłum ludzi, a następnie kobietę w wodzie. Pobiegł wzdłuż brzegu do grupy rybaków i zabrał jednego z nich w wysokich gumowych butach do łowienia ryb. Nikita szybko je założył, podszedł do kobiety i wziął ją na ręce.

Za uratowanie kobiety nastolatek otrzymał dyplom honorowy, choć Nikita nie uważał się za bohatera. Przyznał, że planuje zostać policjantem, gdy dorośnie, ponieważ od dziecka stara się pomagać ludziom.

Źródło: https://uberalles.live/

Pisaliśmy również o: Kinga Rusin na plaży. Urocze zdjęcia i perfekcyjna figura 52-latki. "Kobieta petarda"

Może zainteresuje: "Kiedy odeszła moja matka, wróciłam do domu. Ale synowa nie wpuściła mnie do domu syna, a córka tylko mnie nakarmiła i to wszystko"

Przypominamy o: Pewien mężczyzna spotkał na ulicy bezdomną staruszkę. Nie miał pojęcia, że ta chwila zmieni całe jego życie