„Ojciec Mateusz”, czyli historia księdza, który niczym Sherlock Holmes rozszyfrowuje policyjne zagadki już na dobre zagościł w domach Polaków.

Niesamowity chłopak w „The Voice Kids”

Okazuje się jednak, że produkcja serialu przygotowuje coś wielkiego. Mowa tu o zniknięciu tytułowego księdza Mateusza, granego przez Artura Żmijewskiego.

Ponoć początkowo brak głównego bohatera ma być wytłumaczony jego pobytem w innej parafii na rekolekcjach. Jednak już od tego czasu, w jego obowiązkach zastąpić ma go młodszy duchowny, którego ma zagrać Mikołaj Roznerski.

Pełna lista zwycięzców Złotego Globu 2020

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

Doniesienia z planu mówią jednak, że Żmijewskiego długo nie zobaczymy w serialu, więc niewiadomo, czy całkowicie nie zostanie on zamieniony młodszym aktorem.

Cierpliwie więc czekamy na rozwój wydarzeń, a tymczasem możemy podziwiać zdjęcia z planu przystojnego Roznerskiego.

Do twarzy mu w sutannie?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com