Chociaż Oliwia Bieniuk ma ponad 100 tyś obserwujących na swoim koncie w Instagram, dziewczyna rzadko kiedy dzieli się swoimi zdjęciami. Natomiast ostatnio ona to zrobiła. Oliwia miała studniówkę, gdzie umieściła zdjęcia ze swoimi przyjaciółkami i z chłopakiem. Wybrała do tego bardzo piękną i skromną stylizację. 

Iga Lis zaręczyła się ze swoim chłopakiem!

Czarna mini sukienka w groszek z transparetnymi rękawami i czarne buty. Głęboki dekolt dodał jej uroku i seksowności. Opaska na głowę z perla i pasująca torebka. Włosy byli wyprostowane, a makijaż był delikatny. W takiej stylizacji prezentowała się przepięknie.

Oliwia Bieniuk świętnie się prezentuje

Oliwia Bieniuk ze swoim chłopakiem

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Bieniuk na studniówce

Teraz Oliwia Bieniuk coraz bardziej korzysta ze swojej popularności. Probuje siebie w aktorstwie i modelingu, idzie po śladach swojej matki Anni Przybylskiej.

Małgorzata Rozenek będzie miała bliźniaków?

 Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Jarosław Bieniuk otrzymał zarzuty. Wiosną 2019 roku cały kraj martwił się o polskim piłkarzu Jarosławu Bieniuku. Sprawa skończyła się w sądzie. Teraz piłkarz otrzymał zarzuty, z których grozi mi do 3 lat więzienia. O tym czytaj tutaj.

Tak samo czytaj o tym, jak Martyna Gliwińska, będąc w ciąży, pojawiła się na silowni. Martyna Gliwińska jest byłą partnerką polskiego piłkarza Jarosława Bieniuka, wdowca aktorki Anny Przybylskiej. Na początku listopada, Martyna Gliwińska powiedziała w Na Żywo, że jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem, ale zrobiła akcent nad tym, że nie oznacza to, że razem będą rodzicami. Historia krąży się wokół matki piłkarza, która nie przyjmuje nową dziewczynę swojego syna, i nie chce być babcią kolejnego dziecka.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com