Wszyscy pamiętają swoją studniówkę? Długie sukienki, dziwne fryzury, makijaż bez makijażu, mocne manicure, surowe garnitury. Każdy, kto patrzy na swoje zdjęcia z ukończenia szkoły, uśmiecha się słodko i zastanawia się: Jak mogłem tak wyglądać? Gwiazdy nie są wyjątkiem. 

W swoich czasach wyglądali tak samo śmieśnie i dziwnie. Są zdjęcia znanych gwiazd, które myśleli, że na swoje studiówkie wyglądali idealnie.

Gwiazdy w szoku od ślubu Margaret. Co powiedziała na to Marcelina Zawadzka?

Dorota Szelągowska

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Demi Lovato

Aneta Zając

Michelle Obamie

Brad Pitt

Dawid Kwiatkowski

31 stycznia Międzynarodowy Dzień Jubilera

Prezydent Polski Andrzej Duda

Ashton Kutcher

Britney Spears

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Korcz bardzo krytyczna wobec siebie. Jakie zdanie o sobie ma aktorka. Anna Korcz postrzegana jest nie tylko jako uzdolniona aktorka, ale także jako piękna i pewna siebie kobieta. Jednak Anna przyznaje się do czegoś niebywałego w co, patrząc na ni trudno uwierzyć... Anna ma trójkę dzieci. Dwie starsze córki sa już dorosłe, najmłodszy Jaś jeszcze się uczy. Kilka dni temu Anna została babcią. Wygląda na szczęśliwą spełnioną kobietę. Szczegółowo czytaj o tym tutaj

Czytaj tak samo o tym, jak Esmeralda Godlewska pokazała się bez makijażu. O siostrach Godlewskich zna każdy. Są to bardzo efektowne, seksowne, piękne dziewczyny. Swoją popularność zdobyli dzięki nagranym piosenkami w Internecie, na którym pokazali swoje cudowne głosy. Dzisiaj dziewczyny już nie pracują razem. Swoją karierze w show-biznesie budują oddzielnie od siebie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com