Fani zwrócili jednak uwagę nie na temat rozmowy, a na fryzurę kobiety.

Paulina Smaszcz znana jest ze swojej działalności jako wykładowczyni akademicka i organizatorka szkoleń. 

Ostatnio jednak jej burzliwa działalność w sprawie rozwodu z Maciejem Kurzajewskim i jego nową wybranką przyciągnęła uwagę niemal całej polskiej prasy.

Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem… – mówiła w rozmowie z Anną Zejdler.

Sprawa tej pary nie pozostała bez uwagi. I nawet komenda brała udział w tym procesie, jak opowiadała kobieta.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Chciałam powiedzieć, że byłam przesłuchana. Jeśli dziennikarze mają wątpliwości, to proszę, żeby zadzwonili do komendy policji w Wesołej. Mama Maćka, pani Teresa Kurzajewska, potwierdziła moją wersję wydarzeń, w trakcie przesłuchania. Rozmawiałyśmy bardzo mile – mówiła.

Fani Pauliny Smaszcz nie przegapili nowej metamorfozy kobiety, o której pisali:

Pani Paulino super fryz, jest moc. Co za odwaga. Pięknie. Nie mogę się napatrzeć na Panią.

Dziś pojawił się nowy filmik z jej udziałem, w którym zwróciła uwagę na temat menopauzy u kobiet. Na filmie widać, jak zmieniła się fryzura dziennikarza.

Ale pani szybko włosy odrosły. Pozdrawiam serdecznie – zauważyła jedna z internautek.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek podzieliła się nieprzyjemną wiadomością: Gorzkie doświadczenie, spalone. Gwiazda straciła swój normalny wygląd

Może zainteresuje Cię to: Film o Violetcie Villas kosztował sporo pieniędzy. Synowa legendy polskiej estrady zdradziła sekret

Przypominamy o: Katarzyna Warnke opowiedziała o rozwodzie i nowej partnerce Stramowskiego. Jej słowa zaskoczą wszystkich