Ale czy wiesz, kto stoi obok niego jako piąta żona? Mowa o Poli Wiśniewskiej, która odważnie opowiada o swoim życiu prywatnym na Instagramie, coraz częściej pojawia się w mediach i udziela wywiadów.

Pola jest już mamą pięciorga dzieci, z czego najmłodsze ma nieco ponad rok. Dumni rodzice szykują się na przyjście na świat kolejnej pociechy.

Pola poświęca się macierzyństwu i nie wyobraża sobie, żeby pozostawić dziecko pod opieką niani. Jest bardzo zaangażowana w opiekę nad swoją rodziną i codziennie odwozi dzieci do szkoły.

Choć początkowo żona Michała Wiśniewskiego trzymała się z daleka od show-biznesu, coraz bardziej wychodzi z cienia męża. Uaktywniła się na Instagramie, gdzie odpowiada na pytania internautów.

18 lat temu imię Julia było oryginalne. Reszta dzieciaków, to prócz Julci, Adaś, mała Pola, Piotr i oczywiście Falco.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Tam zdradziła wiek i imiona swoich dzieci oraz kilka innych sekretów, jak na przykład to, jak pachnie jej mąż.

Pola Wiśniewska jest bardzo zakochana w swoim mężu i często towarzyszy mu podczas jego artystycznych występów.

W teledysku do piosenki Michała Wiśniewskiego "Zatańcz ze mną", para prezentuje się bardzo romantycznie i czuło. Nie ulega wątpliwości, że są dla siebie stworzeni.

Nie zapominajmy, że Pola Wiśniewska to również niezwykle silna i dzielna kobieta. Przecież nie jest łatwo zająć się pięciorgiem dzieci i jednocześnie utrzymać równowagę w związku.

Ja mogę ją wesprzeć swoim widokiem i przytulać ją do serca. To jest szóste dziecko Poli, w związku z tym na pewno nie jest łatwo. Jestem z niej dumny, bo ona jest niezwykle dzielna. Poświęca cały czas naszemu synkowi, odwozi dzieci do szkoły rano, więc to jest naprawdę mega poświęcenie.

Michał Wiśniewski podziela pogląd, że jego żona jest niezwykle poświęcona rodzinie, ale i on sam jest dumny z jej silnej woli i zaangażowania.

Zdarza nam się, ale ja twierdzę, że za rzadko. Pola nie chce, jest nastawiona na to, żeby przebywać z dzieckiem jak najwięcej czasu, ale przekonuję ją do tego. Tłumaczę, że jest to zawsze kosztem czegoś. Może mi się uda.

Nie można zapominać, że Pola to nie tylko żona i matka, ale również kobieta z własnymi pasjami i marzeniami. Kto wie, co jeszcze przyniesie przyszłość dla tej niezwykłej kobiety i jej rodziny.

Na pewno będziemy z zainteresowaniem obserwować ich dalsze poczynania i życzyć im wszystkiego najlepszego!

Pisaliśmy również o: Anna Mucha ma zgrabne nogi jak Marilyn Monroe. Fani zachwycono. "Nogi do nieba"

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła przeszła wielką zmianę. Wszystko pokazała publicznie

Przypominamy o: W Wielki Piątek w kościele parafialnym Matki Bożej Nadziei doszło do wyjątkowego wydarzenia, które poruszyło serca wiernych