W 2021 roku wyszła za mąż za Antka Królikowskiego.

Później okazało się, że jest w ciąży i wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Całą radość z rodzinnej sielanki popsuł jednak fakt, że mąż postanowił zostawić ją dla innej kobiety.

Kiedy aktorka urodziła Vincenta, była już praktycznie singielką. Antek zostawił ją i poszedł do Izy, swojej nowej kochanki. To oburzyło tych, którzy znali parę i stanęli po stronie Joanny. Młoda mama przyznała, że połączenie pracy i wychowywania syna było dla niej prawdziwym wyzwaniem.

To jest bardzo ciężkie. Ja naprawdę wspieram każdą mamę i przytulam, bo wiem, jak trudno jest połączyć pracę z wychowywaniem dziecka. Ja, gdyby nie moja mama, miałabym zdecydowanie ciężej. Dzięki mojej mamie mogę wrócić do obowiązków zawodowych. Wiem, że nie każda kobieta, nie każda mama ma mamę, która może pomóc. Ja mam to szczęście. To nie jest łatwe. Jest do pogodzenia, ale wtedy musimy być na pełnych obrotach. Ja mam tak, że jestem teraz rannym ptaszkiem – mam wszystko ułożone, od rana do nocy, wszystko mam pozapisywane. Ja taka nie byłam. Kiedyś byłam bardziej spontaniczna, teraz jestem bardzo zorganizowana. Wszystko mam zaplanowane na parę tygodni do przodu i jakoś daję radę – powiedziała Jastrząb Post.

Tylko spójrzcie, jak Vincent wyrósł.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz i jego ukochana żona wybrali się na majówkę do bardzo romantycznego kraju. "Na łonie natury"

Przypominamy o: Anna Markowska na wakacjach z Wojewódzkim. "Nooo, bo już myślałam"