Natalia Kukulska, polska sensacja pop, świętuje szczególny dzień w swojej rodzinie - 18. urodziny i dzień ukończenia szkoły przez jej córkę. Córka Kukulskiej, Anna Dąbrówka, która jest podobna do swojej matki, zdała niedawno maturę i jest już oficjalnie absolwentką szkoły średniej.

Kukulska, dumna matka, wzięła na media społecznościowe, aby podzielić się pięknymi zdjęciami swojej córki i pogratulować jej tych dwóch wyjątkowych okazji.

Post zawierał kilka serdecznych wiadomości, w tym osobistą notatkę od Kukulskiej wyrażającą jej radość i dumę z osiągnięć córki.

Mówiła o tym, że Anna zawsze była wrażliwą i troskliwą osobą, i że wie, że osiągnie w życiu wielkie rzeczy. Kukulska opowiedziała również o dzieciństwie Anny i o tym, jak wyrosła na silną, pewną siebie młodą kobietę.

Kukulska, która rozpoczęła swoją karierę w branży muzycznej w bardzo młodym wieku, zawsze była inspiracją dla wielu.

Popularne wiadomości teraz

"Kupiłam mieszkanie dla syna i córki, ale nie przepiszę na nich aktu darowizny, mam warunek. Zarówno syn, jak i córka byli bardzo rozczarowani"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Talent wokalny odziedziczyła po swojej matce, nieżyjącej już Annie Jantar, która zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej, gdy Kukulska miała zaledwie cztery lata.

Mimo tego trudnego startu w życie, Kukulska stała się jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd muzyki pop, z serią przebojów obejmującą trzy dekady.

Kukulska jest oddaną matką i żoną, a jej rodzina jest najważniejsza w jej życiu. Od 2000 roku jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki, z którym ma trójkę dzieci - Jana, Annę i Laurę. Rodzina mieszka w pięknym domu w Komorowie, miejscowości w centralnej Polsce, którym Kukulska pochwaliła się ostatnio w programie telewizyjnym swojej przyjaciółki.

Annie Dąbrówce życzymy wszystkiego najlepszego w dalszych poczynaniach, a Natalii Kukulskiej i jej rodzinie gratulujemy tego wyjątkowego dnia.

Pisaliśmy również o: Dominika podzieliła się swoimi doświadczeniami w opiece nad dziećmi Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Szczere słowa do fanów

Może zainteresuje Cię to: Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Przypominamy o: Piosenkarz Michał Wiśniewski o ciągłym sądzeniu przez ludzi. "Ludzie oceniają mnie przez pryzmat dziecioróbstwa"