O piątej żonie piosenkarza nie było wiadomo od razu, prawie kiedy przygotowywali się do zostania rodzicami swojego pierwszego wspólnego dziecka.

Teraz para przygotowuje się do zostania rodzicami po raz drugi. Pojawiły się informacje, że lider Ich Troje zamierza zmienić imię swojego szóstego syna.

Bardzo podoba mi się to imię, przyznam, że oczekiwaliśmy córeczki. A potem gdy się okazało, że będzie syn, pomyślałem, że skoro może być Jan Maria, to dlaczego nie Cloe — przekazał Michał w rozmowie z Faktem.

Okazało się to dość proste - Pola wybrała nowe imię.

Szanse, że pozostanie to imię, są niewielkie. Pola postawiła się okoniem i pewnie będę musiał się poddać – wyjaśnił Michał w rozmowie z Faktem.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Żona piosenkarza wypowiedziała się kiedyś na temat wyboru imion dla swoich dzieci. Wówczas wydawało się, że to bardzo dobry pomysł.

18 lat temu imię Julia było oryginalne. Reszta dzieciaków, to prócz Julci, Adaś, mała Pola, Piotr i oczywiście Falco.

Pisaliśmy również o: Głośna sprawa w Polsacie. Kasia Skrzynecka wypowiada się na temat zwolnienia i przeszłości Katarzyny Dowbor

Może zainteresuje Cię to: Czy to koniec ery Dowborów w Polsacie? Fani zaniepokojeni po ostatnich doniesieniach o Macieju Dowborze

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu