To już szóste potomstwo znanego wokalisty, którego żona, Pola Wiśniewska, nie mogła się powstrzymać od pokazania pierwszego zdjęcia noworodka w mediach społecznościowych. To bez wątpienia najbardziej urocze zdjęcie dnia.

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, ale dopiero trzy lata temu odnalazł prawdziwe spełnienie u boku Poli. Para poznała się przez internet i przez pewien czas utrzymywała swój związek w tajemnicy przed ciekawskimi fanami i dziennikarzami.

Jednak jak można się było spodziewać, takie ukrywanie nie trwało długo, a teraz para chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem i opowiada o nim publicznie. Wtorkowy wieczór przyniósł im radość w postaci narodzin synka, czyniąc Michała ojcem po raz szósty.

Na początku, Michał i Pola niechętnie pojawiali się na salonach i w show-biznesie. Obecnie wspólne zdjęcia i udział w głośnych imprezach i wydarzeniach stały się dla nich codziennością i nie sprawiają żadnych problemów.

Jak zawsze u Michała, tym razem ich szósta pociecha otrzymała niezwykłe imię. Syn muzyka i Poli Wiśniewskiej będzie nazywał się Noël Cloé Wiśniewski. Imiona te wywołały burzę dyskusji w sieci, w którą zaangażowała się nawet mama artysty.

Popularne wiadomości teraz

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Mimo że od narodzin Noëla minęło jeszcze niewiele czasu, Michał Wiśniewski zdążył już podzielić się pierwszymi chwilami z synkiem. Nie zdradził jednak powodu wyboru takiego imienia dla chłopca.

Tym razem nie zamierzam tego wyjaśniać. Zachowam to dla siebie. Jest pewne wytłumaczenie, które może w przyszłości ujawnię. Cieszymy się przede wszystkim, że jest zdrowy. Nie było łatwo, ale udało się. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza zaszczytna rodzina powiększyła się o tego wspaniałego małego człowieka - powiedział w rozmowie z portalem Pudelek.

Po pierwszych wywiadach przyszedł czas na pierwsze zdjęcie malucha. Pola Wiśniewska podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem, na którym widać rączkę nowo narodzonego bobasa.

Pisaliśmy również o: Adriana Kalska olśniewa w sukni ślubnej. W końcu jej marzenie się spełniło

Może zainteresuje Cię to: Conan Kaźmierski i jego dziewczyna. Czy doszło do rozstania. "Każdy niech zostaje przy swoim"

Przypominamy o: Uroczy uśmiech syna Michała Wiśniewskiego przy nowym członku rodziny. Już znamy przyszłego śpiewaka