To już szóste potomstwo znanego wokalisty, którego żona, Pola Wiśniewska, nie mogła się powstrzymać od pokazania pierwszego zdjęcia noworodka w mediach społecznościowych. To bez wątpienia najbardziej urocze zdjęcie dnia.

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, ale dopiero trzy lata temu odnalazł prawdziwe spełnienie u boku Poli. Para poznała się przez internet i przez pewien czas utrzymywała swój związek w tajemnicy przed ciekawskimi fanami i dziennikarzami.

Jednak jak można się było spodziewać, takie ukrywanie nie trwało długo, a teraz para chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem i opowiada o nim publicznie. Wtorkowy wieczór przyniósł im radość w postaci narodzin synka, czyniąc Michała ojcem po raz szósty.

Na początku, Michał i Pola niechętnie pojawiali się na salonach i w show-biznesie. Obecnie wspólne zdjęcia i udział w głośnych imprezach i wydarzeniach stały się dla nich codziennością i nie sprawiają żadnych problemów.

Jak zawsze u Michała, tym razem ich szósta pociecha otrzymała niezwykłe imię. Syn muzyka i Poli Wiśniewskiej będzie nazywał się Noël Cloé Wiśniewski. Imiona te wywołały burzę dyskusji w sieci, w którą zaangażowała się nawet mama artysty.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Mimo że od narodzin Noëla minęło jeszcze niewiele czasu, Michał Wiśniewski zdążył już podzielić się pierwszymi chwilami z synkiem. Nie zdradził jednak powodu wyboru takiego imienia dla chłopca.

Tym razem nie zamierzam tego wyjaśniać. Zachowam to dla siebie. Jest pewne wytłumaczenie, które może w przyszłości ujawnię. Cieszymy się przede wszystkim, że jest zdrowy. Nie było łatwo, ale udało się. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza zaszczytna rodzina powiększyła się o tego wspaniałego małego człowieka - powiedział w rozmowie z portalem Pudelek.

Po pierwszych wywiadach przyszedł czas na pierwsze zdjęcie malucha. Pola Wiśniewska podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem, na którym widać rączkę nowo narodzonego bobasa.

Pisaliśmy również o: Adriana Kalska olśniewa w sukni ślubnej. W końcu jej marzenie się spełniło

Może zainteresuje Cię to: Conan Kaźmierski i jego dziewczyna. Czy doszło do rozstania. "Każdy niech zostaje przy swoim"

Przypominamy o: Uroczy uśmiech syna Michała Wiśniewskiego przy nowym członku rodziny. Już znamy przyszłego śpiewaka