Artystka nie tylko porwała publiczność do tańca, ale również wzruszyła serca obecnych, składając życzenia z okazji Dnia Matki.

Podczas swojego wybuchowego wejścia na scenę, Agnieszka Chylińska wraz ze swoim charakterystycznym stylem i rockowym głosem natychmiast rozpaliła atmosferę.

Rozpoczęła swój koncert wykonując utwór "Kiedyś do Ciebie wrócę", który ma dla niej szczególne znaczenie. Jednak wzruszenie momentami odebrało jej mowę, na szczęście fani chętnie podjęli tekst i wspólnie zaśpiewali razem z nią.

Następnie przyszedł czas na hit "Drań" z najnowszego albumu "Never Ending Sorry", który został wydany w październiku 2022 roku.

Ale przed tym Agnieszka Chylińska nie zapomniała o swojej mamie, skierowując do niej serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki. Publiczność gorąco przyjęła te słowa, okazując artystce jeszcze większe wsparcie.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Wiem, że tutaj jest moja mama. Mamo, nie gniewaj się na mnie, kocham Cię, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy! - wykrzyczała ze sceny.

Nie zabrakło również przeboju "Jest nas więcej", który wzbudził prawdziwą euforię wśród zgromadzonych fanów.

Agnieszka Chylińska, w swoim charakterystycznym stylu, ubrana w czarną, skórzaną ramoneskę, spódnicę i legginsy w czarno-białe wzory, emanowała rockowym duchem na scenie.

Ja Was dzisiaj delikatnie zmęczę! - zapewniła fanów tuż przed występem.

Jej krótka fryzura dodawała charakteru i podkreślała artystyczną indywidualność. Bez wątpienia Agnieszka Chylińska udowodniła, dlaczego jest jedną z najbardziej cenionych i uwielbianych polskich artystek scenicznych.

Jej obecność na Polsat SuperHit Festiwalu była prawdziwym wzbudzeniem entuzjazmu i niezapomnianych emocji dla wszystkich obecnych na tym wyjątkowym muzycznym wydarzeniu.

Pisaliśmy również o: Justyna Kowalczyk ujawnia datę pożegnania Kacpra Tekieliego. Jej prośba do ludzi wywołuje łzy

Może zainteresuje Cię to: Podwójna niespodzianka. Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem z bliźniaczką, której nikt się nie spodziewał

Przypominamy o: Nowe pokolenie Bieniuków. Kazik zachwyca swoim urokiem i podobieństwem do starszych braci