Para ta zdobyła serca fanów skoków narciarskich swoim niezwykłym związkiem i wsparciem dla siebie nawzajem.

Ostatnio jednak to Marcelina skradła całe światło reflektorów, gdy jej zmysłowe zdjęcie trafiło do sieci. To był prawdziwy lodowy powiew świeżości, który wprawił nas w osłupienie!

W minionym sezonie Piotr Żyła zachwycił kibiców swoją formą, stając się jednym z najlepszych polskich skoczków obok Dawida Kubackiego. Jego osiągnięcia osiągnęły punkt kulminacyjny na mistrzostwach świata, gdzie 36-latek zdobył złoty medal na normalnej skoczni i ponownie przesunął granice wieku najstarszego mistrza świata w historii.

Ale nie można zapomnieć o roli, jaką odegrała Marcelina w tym sukcesie. Jako największe wsparcie Piotra, stała się motorem napędowym, który pomógł mu podnieść się po burzliwym rozstaniu z byłą żoną, Justyną Żyłą.

Marcelina była już wcześniej rozpoznawalna z roli w paradokumencie TVN, ale jej związek z Piotrem przyniósł jej nową popularność i rzeszę fanów, którzy chcieli poznać więcej szczegółów z jej prywatnego życia. I Marcelina chętnie się nimi dzieli.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Ostatnio pogoda w Polsce sprzyja opalaniu się, a pełne słońce zaprasza do relaksu na świeżym powietrzu. W weekend Marcelina postanowiła skorzystać z tych słonecznych chwil i wskoczyła w bikini, aby skorzystać z promieni słonecznych w swoim ogrodzie.

W towarzystwie swojego ukochanego pupila, który również cieszył się bliskością swojej właścicielki, spędzała czas na pielęgnowaniu swojej opalenizny. W pewnym momencie, aby się schłodzić, Marcelina sięgnęła po lód na patyku!

Zmysłowe zdjęcie Marceliny, na którym korzysta z lodowego orzeźwienia, natychmiast trafiło do internetu, a jej Instagramowy profil śledzi niemal 100 tysięcy użytkowników. Fanom nie brakowało zazdrości, gdy obserwowali jej rozkoszowanie się lodowym chłodem podczas opalania.

Pisaliśmy również o: Tajemnica finansowej zagadki Dagmary Kaźmierskiej. Dlaczego mimo życia jak królowa, nieustannie narzeka na brak pieniędzy

Może zainteresuje Cię to: Zaskakujące podobieństwo. Odkrycie, które ujawnia, jak wiele wspólnego mają Izabela Małysz i jej córka

Przypominamy o: Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje