Przez problemy zdrowotne zmuszony był ogłosić przerwę w występach programu "Dzień Dobry TVN". Nieoczekiwanie, na swoich mediach społecznościowych, wystosował apel o pilną pomoc, co wzbudziło jeszcze większe zaniepokojenie wśród jego obserwatorów. Jednak szybko okazało się, że to nieco nietypowy trik marketingowy mający przyciągnąć uwagę odbiorców.

W swoim komunikacie, Filip Chajzer wyznał, że ma konkretne problemy związane z wyborem kanapy. Wydawałoby się, że w obliczu zdrowotnych trudności, takie sprawy są nieistotne, ale dziennikarz postanowił odwrócić uwagę od swojego stanu zdrowia. W swoim apelu do obserwatorów napisał:

[quote author=""]"

Przez ostatnie dni Filip Chajzer znajdował się pod opieką specjalistów ze względu na swoje problemy zdrowotne. Chociaż wrócił na antenę po krótkiej przerwie, ponownie musiał odejść i poszukać zastępstwa w programie "Dzień Dobry TVN". Na swoim profilu na Facebooku podziękował Bogu za to, że trafił na czas pod opiekę wybitnych specjalistów. Niestety, nie był w stanie określić, kiedy dokładnie powróci na antenę, pozostawiając fanów w napięciu.

[quote author=""]"Jestem pod opieką wybitnych specjalistów

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Filip Chajzer podkreślił, że podjęcie decyzji o odpoczynku było dla niego trudne, ale niezbędne. W rozmowie z Pudelkiem wyznał:

"To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało".

Dziennikarz uznał, że odpoczynek jest ważnym elementem życia i teraz docenia jego wartość, nazywając go częścią remontu, który teraz musi przeprowadzić. Filip Chajzer podkreślił, że zawsze dbał o regularne serwisy samochodowe, aby nie stracić gwarancji, ale zapomniał zastosować to samo podejście do swojego zdrowia. Teraz, zmagając się z konsekwencjami, zdaje sobie sprawę, że jest to niewłaściwe podejście.

Dziennikarz zapewnił swoich fanów, że wróci do programu "Dzień Dobry TVN", gdy tylko odzyska siły. Choć obecnie przebywa pod opieką wybitnych specjalistów, nie jest w stanie podać konkretnej daty powrotu. Jego media społecznościowe obecnie emanują spokojem, co sugeruje, że znalazł czas na prawdziwy odpoczynek, którego wcześniej nie mógł sobie pozwolić.

Pisaliśmy również o: Świat muzyki w żałobie. Odszedł Krzysztof Olesiński, członek kultowego zespołu Maanam

Może zainteresuje Cię to: Iga Świątek świętuje 22. urodziny. Tajemniczy prezent, którym została obdarowana, wywołał poruszenie wśród fanów

Przypominamy o: Ekscytujące wiadomości od Barona. Sandra Kubicka nie kryje szczęścia