Paparazzi uchwycili parę w Opolu, gdzie spędzili popołudnie na romantycznej randce. Karolina, piękna lekarka, zdobyła serce artysty po jego rozwodzie z dziennikarką Elizą Tokarczyk.

Para, która nie występowała jeszcze publicznie jako para, zaskoczyła swoją obecnością. Piotr Cugowski i Karolina spędzili czas spacerując ulicami miasta i odpoczywając w kawiarnianym ogródku. Choć nie jest to częsty widok, paparazzi zdołali uwiecznić ich razem, dając fanom szansę zobaczyć ich w nowej roli.

Po 13 latach małżeństwa z Elizą Tokarczyk, Piotr Cugowski ogłosił rozwód w 2021 roku. Choć rozstanie było utrzymane w dyskrecji, artysta nie ukrywał, że spotyka się z nową partnerką. Jednak do tej pory zdjęcia zakochanych były rzadkością, a informacje na temat ich związku ograniczały się do kręgów bliskich. Mimo to, Piotr Cugowski zadbał o to, aby przedstawić Karolinę swojej byłej żonie, utrzymując życzliwe relacje między nimi.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Opolska randka zakochanych ujawniła ich różne style ubioru. Piotr Cugowski wybrał swobodną i casualową stylizację, ukrywając swoją twarz pod daszkiem czapki i przyciemnionymi okularami. Z kolei Karolina postawiła na elegancję, nosząc białe spodnie i czarny top z przezroczystościami. Jej styl dopełniały czarne buciki na wysokim obcasie i torebka z wikliny imitująca koszyk.

Zakochani byli tak skupieni na sobie, że nie zauważyli towarzystwa fotoreporterów, którzy śledzili ich kroki. Zamiast wejść do lokalu, gdzie mogliby zachować większą dyskrecję, zdecydowali się usiąść przy stoliku w restauracyjnym ogródku. Piotr Cugowski okazał się prawdziwym dżentelmenem, odsuwając krzesło dla swojej ukochanej, a ten gest został uwieczniony przez czujnych paparazzi.

Warto zauważyć, że para wyglądała bardzo zadowolona i szczęśliwa, ciesząc się swoim czasem we dwoje. To kolejny rozdział w życiu Piotra Cugowskiego, który po rozwodzie odnalazł miłość i nową szansę na miłość u boku Karoliny. Choć to dopiero początek ich związku, widzimy, że są ze sobą szczęśliwi i cieszą się nawzajem.

Po tej romantycznej randce w Opolu niektórzy zastanawiają się, czy Piotr Cugowski i Karolina pojawią się razem na kolejnych imprezach czy wydarzeniach branżowych. Czy będą parą publiczną? Czy podzielą się więcej wspólnych fotografii? To pytania, na które będziemy musieli jeszcze poczekać na odpowiedzi.

Pisaliśmy również o: Rafał Brzozowski i młoda kochanka. Romantyczna historia, która wstrząsa show-biznesem

Może zainteresuje Cię to: Michał Szpak odkrywa kulisy pracy w TVP. "Miałem dość"

Przypominamy o: Od miłości do samotności. Życie Katarzyny Łaniewskiej pełne zawodów serca