Nie ukrywała, że pomiędzy nimi zdarzają się kłótnie, a najtrudniejsze jest znalezienie zgody i przyznanie się do błędów. Jak więc wyglądają stosunki w rodzinie Wiśniewskich?

Fabienne, podążając ścieżką artystyczną, wybrała inną formę sztuki niż jej ojciec, ale niezaprzeczalnie korzysta z pewnych przywilejów, jakie daje jej bycie córką znanego artysty.

Jej kariera rozwija się dynamicznie, a pewna ilość rozpoznawalności i popularności wynikających z nazwiska ojca otwiera przed nią szersze możliwości w show-biznesie.

W ostatnim wywiadzie córka Michała Wiśniewskiego postanowiła opowiedzieć o swoich relacjach z ojcem i przyznała, że nie zawsze zgadzają się na wiele kwestii, co prowadzi do częstych sporów i kłótni. Oboje okazują się uparci i niechętni do przyznawania się do własnych błędów.

Fabienne lubi angażować się publicznie i dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego.

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

W ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi Na Temat, opowiedziała o swojej relacji z ojcem.

Zdradziła, że najtrudniejsze dla niej są kłótnie z rodzicem, wynikające z różnicy zdań. Niestety, żadna ze stron niechętnie ustępuje, co pogłębia konflikty.

Czasami się kłócimy, a później nikt nie chce pierwszy wyciągnąć ręki, bo nie widzi swojej winy i uważa, że ma rację. To są takie momenty, ale nauczyliśmy się, że słowo "przepraszam" jest ważne, jeśli oczywiście naprawdę jest potrzebne, bo zazwyczaj po prostu odpuszczamy i zachowujemy się normalnie. Mamy różne zdania, więc i rozmowa czasem jest ciężka. Tacie trudno jest przedstawić swoją rację, bo dla niego liczy się tylko jego racja, ale finalnie dochodzimy do jakiegoś konsensusu – powiedziała w wywiadzie dla Na Temat.

Podobnie jak jej ojciec, Fabienne zdecydowała się na karierę artystyczną. Jednak to nie muzyka jest jej głównym zainteresowaniem - wybrała malarstwo i już teraz realizuje się w tej dziedzinie.

Pasję do sztuki przekazał jej dziadek, który sam również zajmował się malarstwem. To właśnie dzięki niemu Fabienne zdecydowała się na studia na Akademii Sztuk Pięknych i kontynuuje rodzinną tradycję artystyczną.

Pisaliśmy również o: Emocjonalny wpis Justyny Kowalczyk. Dzień, który ma dla niej ogromne znaczenie

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość. Izabella Łukomska-Pyżalska rozstaje się z mężem

Przypominamy o: Młoda Polka odeszła w Grecji. Chłopak opowiada o ich planach na przyszłość. "Taka sytuacja mogła spotkać każdego z nas"