Para postanowiła podzielić się radością z fanami i opublikowała kilka zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

Jednak to nie tylko ślubowe wspomnienia przyciągnęły uwagę, ale także widoczny na fotografiach rosnący brzuszek Małgorzaty. Wygląda na to, że ich rodzina wkrótce się powiększy o nowego członka!

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar złożyli sobie przysięgę małżeńską w romantycznym plenerze, na łodzi. Ich wesele, które odbyło się w podobnym klimacie, było niezapomnianym wydarzeniem.

Magda Gessler, dumna matka Tadeusza, wyraziła swoje zachwycenie związkiem syna i jego żony, opisując ich miłość, szacunek i wzajemną więź. Dodatkowo, Magda obdarowała młodą parę prezentem ślubnym, spełniając ich marzenie o podróży poślubnej do Tajlandii.

Teraz, po upływie roku od ich ślubu, Tadeusz postanowił uczcić tę wyjątkową rocznicę, publikując kilka zdjęć na swoim koncie na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Jednak spostrzegawczy obserwatorzy nie mogli przeoczyć widocznego na fotografiach dużego brzuszka Małgorzaty. Wygląda na to, że para szykuje się na zbliżający się poród, który może nastąpić wkrótce.

To wyjątkowe wydarzenie dodatkowo wzmaga radość i szczęście Tadeusza i Małgorzaty, którzy są gotowi powitać nowego członka rodziny. Wspomnienia z rocznicy ślubu są jeszcze bardziej niezapomniane dzięki oczekiwaniom na zbliżający się poród.

Trzymamy kciuki za Tadeusza i Małgorzatę, życząc im pięknej pierwszej rocznicy ślubu oraz pomyślności i zdrowia podczas nadchodzącego porodu. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie im wiele radości, miłości i spełnionych marzeń w ich nowej roli rodziców!

Pisaliśmy również o: Kontrowersyjna wypowiedź Katarzyny Dowbor na temat Edwarda Miszczaka. Czy ich sprawę rozstrzygnie sąd

Może zainteresuje Cię to: Kamil Sipowicz i jego młodsza o 30 lat żona Sylwia Sipowicz się rozwiedli. 30-latka ujawnia. "Wzięłam na swoje barki zbyt wiele"

Przypominamy o: Joanna Koroniewska komentuje zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu. "Telewizja jest ważna, ale"