00Niedawno jeden z plotkarskich portali doniósł, że w życiu "Kurzopków" nie jest już tak idealnie, jak kiedyś. Jednak celebryci postanowili odpowiedzieć na swój własny sposób.

Wierni fani Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z zapałem śledzą ich media społecznościowe, starając się znaleźć w każdym nowym poście coś, co mogłoby ujawnić, jak powodzi się tej popularnej parze. Tym razem gwiazdy zdecydowały się opublikować posty, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Co więcej, zrobiły to praktycznie jednocześnie.

Popularne "Kurzopki" umieściły na swoich Instagramowych profilach zdjęcia ukazujące "idealny dzień wolny".

Doskonale widać na tych fotografiach, że para wybrała się razem do modnej restauracji w Krakowie, gdzie zjedli wykwintne śniadanie, popijając je sokiem. Na twarzach prowadzących "Pytanie na śniadanie" widać uśmiechy, co sprawia, że trudno uwierzyć w plotki o kryzysie w ich związku.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Co takiego robili Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek w Krakowie? Prawdopodobnie przyciągnęły ich Igrzyska Europejskie 2023, które odbywają się w dawnej stolicy Polski. Nie jest żadnym sekretem, że ukochany gwiazdy serialu "M jak miłość" jest "sportowym zapaleńcem", a wiele jego zawodowych obowiązków wiąże się właśnie z tego typu wydarzeniami.

W najnowszych postach na Instagramie "Kurzopków" pochwalili się wizytą w modnej krakowskiej restauracji, gdzie zamówili jajecznicę z kiełbasą. Aktorka pozuje na zdjęciu w okularach przeciwsłonecznych, trzymając w ręce kubek soku, a na stole leżą dwie patelnie z identycznymi jajecznicami z kiełbasą.

Pod swoim postem Cichopek umieściła krótki opis - "Czy może być coś bardziej przyjemnego niż spokojne poranki? Idealny dzień wolny".

Niecałą minutę później podobne zdjęcie pojawiło się na Instagramie Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz również pozował z kubkiem soku w ręce, a na stole znajdowały się identyczne patelnie, co jednoznacznie wskazuje, że zdjęcie zostało zrobione przy tym samym stole.