To rozstanie poruszyło wyobraźnię mediów i fanów, a teraz tancerz postanowił zareagować w sposób, który nie pozostał niezauważony.

Była partnerka Marcina Hakiela ogłosiła, że między nią a tancerzem już nie ma nic więcej niż wspomnienia. Po tych słowach wiele osób zaczęło zastanawiać się, jak Marcin Hakiel odniesie się do tego wyznania. Do tej pory nie zabrał publicznie głosu na temat rozstania ani nie zdementował plotek o kryzysie w ich związku. Jednak ostatnie wydarzenia rozwiały wszelkie wątpliwości.

W minioną sobotę tajemnicza Dominika wyjaśniła, że ich relacja dobiegła końca kilka tygodni temu. To oświadczenie sprawiło, że uwaga mediów i fanów skupiła się na Marcinie Hakieli. Chociaż tancerz nie skomentował publicznie swojego rozstania, to postanowił zareagować w sposób, który wyraża więcej niż tysiąc słów.

Na Instagramie Marcin Hakiel podzielił się ujęciem nadmorskiego widoku. Jednak to nie sama sceneria przyciągnęła uwagę, lecz wybór utworu muzycznego, który towarzyszył temu zdjęciu. W tle można usłyszeć melodię "The Last Goodbye" (ostatnie pożegnanie). To wybór piosenki nie pozostawił nikogo obojętnym.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Dobrze mieć przyjaciół- napisał pod zdjęciem.

Niewątpliwie wybór tej piosenki i jej tytułu jest wyraźnym sygnałem. Marcin Hakiel postanowił nie używać słów, ale muzyki, aby wyrazić swoje uczucia i myśli. Poza tym tancerz pokazał się także na kolejnym zdjęciu, sugerując, że bierze udział w festiwalu Salt Wave.

Pod zdjęciem pojawiły się różnorodne komentarze od fanów, wyrażające wsparcie i sympatię dla Marcin Hakiel. Współczucie i nadzieja na przyszłość były wyraźnie widoczne. Internauci życzyli mu siły w tym trudnym okresie oraz zrozumienia, że życie nie zawsze układa się po naszej myśli.

Mam nadzieję że tak piękny widok będzie Pan mógł oglądać ze swoją prawdziwą podpora,miłością i przyjaciółka.Moze jeszcze nie dziś,nie jutro ale wkrótce:) - Wszystko jest po coś....życie też mnie doświadczyło ....każdego z nas ..doświadcza i uczy....czegoś ...ściskam Mocno ....choć daleko to blisko ....czuje się taki stan ...💙💙💙💙- komentują internauci.

Pytanie, czy Marcin Hakiel wypowie się publicznie na temat swojego rozstania z Dominiką, pozostaje otwarte. Jednak jego wybór muzyki i sposób reakcji na wydarzenia wskazują, że tancerz ma swoje własne, subtelne sposoby wyrażania swoich emocji.

Wspólna przeszłość z tajemniczą Dominiką może być już przeszłością, ale przyszłość Marcina Hakiel w showbiznesie wciąż jest pełna nieodkrytych możliwości.

Pisaliśmy również o: Była żona Michała Wiśniewskiego zaskakuje. Mandaryna powraca w wielkim stylu

Może zainteresuje Cię to: Bajkowy ślub pary z "Sanatorium Miłości". Zamek i zabytkowa limuzyna tworzą magiczną atmosferę

Przypominamy o: Wszystko wyjaśnione. Była partnerka Marcina Hakiela zdradza kulisy ich rozstania