W swoim poście poruszyła tematy zniewagi, oszustwa, nieuczciwości i niedoceniania, stwierdzając: "Niektórzy ludzie nie mają wstydu w tych sprawach".

W przeszłości Paulina Smaszcz głośno wyrażała swoje przemyślenia na temat Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych.

Z czasem ognista dziennikarka zdawała się łagodzić swoją krytykę gospodarzy "Pytania na śniadanie", prawdopodobnie z powodu działań prawnych podjętych przeciwko niej przez prezenterów TVP. W najnowszej sesji zdjęciowej zaprezentowała jednak nową sesję, której towarzyszy mieszanka gorzkich słów. Czyżby były one skierowane w stronę jej byłego męża?

Choć Smaszcz przestała już bezpośrednio zwracać się do Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek, to wiele jej wpisów wciąż zdaje się nawiązywać do byłego męża. Nawet na zdjęciach z wakacji fani szybko zauważyli ukrytą rywalizację z prowadzącym "Pytanie na śniadanie".

W swoim najnowszym poście na Instagramie Smaszcz podzieliła się efektami sesji zdjęciowej. Zdjęcia przedstawiają ją w białej sukience z odważnym dekoltem. Podpis pod postem dziennikarki zawierał kilka ostrych słów na temat dynamiki między mężczyznami i kobietami. Czy pisząc to miała na myśli swojego byłego męża?

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Największym wstydem dla mężczyzny powinny być łzy jego kobiety z powodu, jak się zachował, jak ją obraził, okłamał, oszukał, okradł, jak jej nie docenił i jak nie dał jej wsparcia. Niektórzy tego wstydu nie mają — napisała.

Posty Smaszcz nadal wywołują silne reakcje na platformach społecznościowych. Nie tak dawno podzieliła się zdjęciem ze szpitalnego łóżka, wywołując niepokój wśród swoich obserwujących. Ognista dziennikarka stale monitoruje swój stan zdrowia i niedawno ujawniła, że wizyta w szpitalu bardzo ją zestresowała.

Pisaliśmy również o: Edward Miszczak otwarcie mówi o Kindze Rusin. Jej reakcja nie pozostawia wątpliwości

Może zainteresuje Cię to: Wędrowiec Ivan Komarenko wciąż podziwia Rosyjskie krajobrazy. Piosenkarz podzielił się radosną nowiną. "Moja rodzina powiększyła się"

Przypominamy o: Dramatyczne Chwile. Syn Andrzeja Sołtysika trafił do szpitala na oddział ratunkowy