Tym razem wypowiada się bezpośrednio ze swojego nowego mieszkania w Miami i angażuje się w głęboką dyskusję na temat pojęcia luksusu. Jeden z jej obserwatorów wyraził zdziwienie, że rodzina zdecydowała się na przeprowadzkę z komfortowej willi w Warszawie do mniejszego mieszkania.

Agata Rubik odpowiada szczerze, wyjaśniając, że czuje się teraz bardziej luksusowo niż kiedykolwiek i zastanawia się, czym naprawdę jest dla niej luksus.

Dawno nie czułam się bardziej luksusowo niż teraz. Luksus to nic nie musieć, ale wszystko móc. - napisała wprost Agata Rubik.

Od momentu ogłoszenia przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych, Agata Rubik stała się coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Dokumentowała każdy etap przeprowadzki, wywołując dyskusje wśród swoich obserwatorów.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Teraz Agata i Piotr Rubikowie zadomowili się w swoim mieszkaniu w Miami, zdobyli lokalne prawa jazdy, a w wolnym czasie żona muzyka postanowiła odpowiedzieć na kolejną rundę pytań. Jeden z jej followersów wyraził zdziwienie, że rodzina chce zamienić swoją willę na znacznie mniejszy apartament i wprost napisał: "z luksusu do takiego mieszkania".

Agata Rubik nie ukrywa, że prawdziwe poczucie luksusu odczuwa dopiero teraz, gdy codziennie wygląda przez okno i widzi widok, o którym można tylko pomarzyć.

Chyba mamy inne pojęcie na temat luksusu. Luksus to jest dla mnie wolność, swoboda, możliwość robienia tego, co się chce, brak spiny i to, że zamieniłam swój luksusowy dom w Warszawie na mieszkanie, które może nie jest zbyt duże, ale które ma jeden z piękniejszych widoków z okna, jaki mogłam sobie kiedykolwiek wyobrazić.

Była modelka dodaje, że obecnie cieszy się życiem i podkreśla swoją niezależność, jednocześnie odnosząc się do sugestii, że jest "zależna od innej osoby" - mowa oczywiście o jej mężu, Piotrze Rubiku:

Więc odpowiadając na twoje pytanie: Żyje się całkiem nieźle. Bycie niezależnym to podstawa luksusu, a jeżeli mi Pani sugeruje, że ja wiszę na moim mężu to się Pani bardzo myli.

Agata Rubik jest też pewna, że jej obserwatorzy bardziej doceniają treści z Miami niż z Warszawy. Czy ma rację?

Pisaliśmy również o: Edward Miszczak otwarcie mówi o Kindze Rusin. Jej reakcja nie pozostawia wątpliwości

Może zainteresuje Cię to: Wędrowiec Ivan Komarenko wciąż podziwia Rosyjskie krajobrazy. Piosenkarz podzielił się radosną nowiną. "Moja rodzina powiększyła się"

Przypominamy o: Dramatyczne Chwile. Syn Andrzeja Sołtysika trafił do szpitala na oddział ratunkowy