Tymczasem teraz to była partnerka tancerza postanowiła zwrócić się do Katarzyny Cichopek, co wywołało spore poruszenie w środowisku rozrywkowym. Ten gest zdobył wiele uwagi i zainteresowania.

Przez lata Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych par w polskim show-biznesie.

Ich związek budził podziw i sympatię fanów, co sprawiało, że byli uważani za wzorową parę. Jednak w zeszłym roku ich związek zszedł na boczny tor, kiedy ogłosili decyzję o rozstaniu.

Katarzyna Cichopek szybko znalazła wsparcie w ramionach swojego programowego partnera, Macieja Kurzajewskiego.

Z kolei Marcin Hakiel związał się z Dominiką z Wielkopolski, z którą wydawał się być w szczęśliwym związku. Niestety, mimo pozornego zadowolenia na ich zdjęciach, ich związek nie przetrwał próby czasu, a sam tancerz potwierdził doniesienia o ich rozstaniu.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

To, co wywołało prawdziwą sensację, to fakt, że była partnerka Marcina Hakiel'a postanowiła skierować swoje słowa do Katarzyny Cichopek. Sytuacja ta wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów i fanów, którzy starali się zgłębić kulisy tej niespodziewanej interakcji.

Jak wynika z informacji przekazanych przez źródła zbliżone do tancerza, przyczyną rozpadu związku z Dominiką mogła być pewna osoba, a mianowicie Katarzyna Cichopek. Według doniesień tabloidu "Fakt", Dominika zaczęła coraz częściej utrzymywać kontakt z Cichopek, a sam Marcin nie był z tego zadowolony. Ograniczał swoje rozmowy i interakcje z byłą żoną do minimum, a obecność Cichopek w ich życiu stała się punktem spornym.

Właśnie to nie podobało się Marcinowi, bo Dominika zaczęła regularnie rozmawiać i kontaktować się z Kasią. On sam nie rozmawia z byłą żoną i ogranicza kontakty do minimum. Wkurzało go to, bo widział, że one się lubią, nie potrafił tego znieść, to też było powodem kłótni – przekazał informator tabloidu. - Marcin nie wybaczył byłej żonie, a świadomość, że ta ma dobry kontakt z obecną partnerką, bardzo go irytowała – dodał.

Obecnie Katarzyna Cichopek odpoczywa w słonecznej Grecji razem ze swoim ukochanym. Na jej mediach społecznościowych pojawiło się ostatnio zdjęcie, na którym zanurza się w wodzie do pasa. Zdjęcie wywołało liczne komentarze, w tym jeden, który przyciągnął szczególną uwagę - komentarz od Dominiki.

Wspieram. Obie wiemy, jaka jest prawda! - napisała była partnerka Hakiela, na co Cichopek odpowiedziała jej emotikoną z całusem. Dominika postanowiła z kolei zacytować Williama Boetchera.

By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe - skwitowała koleżanka Cichopek.

Pisaliśmy również o: Tadeusz Sznuk ujawnia swoją ukrytą pasję. Czym się zajmuje

Może zainteresuje Cię to: Inwestycja Marcina Hakiela. Ile wydał na detektywa, by odkryć rzekomy romans Kasi Cichopek

Przypominamy o: Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski powracają na ekrany? Rozmowy związane z ich powrotem trwają