Telewizyjna osobowość, która zdobyła serca polskiej publiczności przede wszystkim dzięki swojej roli w programie "Pytanie na śniadanie", to nie tylko uznana zawodowo kobieta, ale także osobowość obecna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami i odważnymi decyzjami. Ostatnią zaskakującą przemianą jest jej nowa fryzura, która na nowo przykuwa uwagę fanów i internautów.

Ida Nowakowska, będąca jednym z filarów Telewizji Polskiej, osiągnęła ogromną popularność dzięki swojemu profesjonalizmowi i charyzmie. Jej partnerstwo z Tomaszem Wolnym w "Pytaniu na śniadanie" stało się niemalże ikoniczne dla polskiego widza.

Jednak to nie tylko jej telewizyjna obecność budzi zachwyt – media społecznościowe dają jej przestrzeń do dzielenia się swoim życiem i decyzjami. Znajdujący się pod jej adresem entuzjastyczne komentarze są tego dowodem.

W maju Ida Nowakowska postanowiła dać swojemu wizerunkowi nowe życie poprzez odważne przefarbowanie swoich ciemnych włosów na jasny blond. Metamorfoza ta przyciągnęła podziw i entuzjazm jej fanów, dowodząc, że jest odważną i zmysłową kobietą, która potrafi zaskoczyć.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Jednak metamorfozy w jej życiu nie kończą się na jednym kroku. Tym razem prezenterka postanowiła dodać do swojego wyglądu modną i stylową grzywkę. To subtelne zmiany, które doskonale podkreślają jej urok i klasę, jednocześnie dodając lekkości do jej wyglądu. Na Instagramie Nowakowskiej pojawiła się fotografia, na której prezentuje swój nowy wygląd, a sekcja komentarzy zaowocowała lawiną pozytywnych reakcji.

Wielbiciele prezenterki, nie szczędząc komplementów, zgodnie podkreślają, że nowa fryzura zdecydowanie odmładza i nadaje jej elegancji. Jej odwaga w eksperymentach z włosami i wizerunkiem znajduje uznanie, a widzowie wspierają ją pełnym sercem.

Pięknie wyglądasz z grzywką. Pasuje Ci taka fryzurka; - Świetna fryzura, bardzo mi się podoba; Jest pięknie!!; - Ale pięknie, wow! Nie mogę się napatrzeć; - Przepięknie, cudna grzywka; - To strzał w 10; - Zdecydowanie twój kolor - czytamy.

Pisaliśmy również o: Życie po rozstaniu. Marcin Hakiel na romantycznej randce po zakończeniu związku z Dominiką

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Restauratorka w stylu Wenus. Magda Gessler w odsłonie letniej urody. "Ale pani wysportowana"