Polski świat show-biznesu znowu jest w poruszeniu! Sebastian Fabijański, aktor znany nie tylko ze swojego talentu, ale także z tajemniczego życia prywatnego, został przyłapany na romantycznej kolacji z Anną Markowską, byłą uczestniczką "Top Model" oraz byłą partnerką Kuby Wojewódzkiego. 

Choć Sebastian Fabijański słynie z niechęci do komentowania swojej sfery prywatnej, to ostatnie wydarzenia zdają się wskazywać na to, że serce aktora jest już zajęte.

Po spekulacjach dotyczących jego związku z Anną Marią Sieklucką, teraz fotografowie uchwycili go na intymnej kolacji z Anną Markowską. Co ciekawe, para zdaniem informatorów miała towarzystwo paparazzi, co budzi wątpliwości czy to tylko przypadkowy "przyłap".

"Świat Gwiazd" podaje, że źródło bliskie sytuacji podkreśla jednoznaczność ich zachowania podczas spotkania.

Popularne wiadomości teraz

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Oboje nie mogli oderwać wzroku od siebie, a atmosfera była wręcz elektryzująca. Fotografie uwieczniające ich na kolacji wydają się sugerować, że było to nie tylko przypadkowe spotkanie, lecz starannie zaaranżowana okazja.

Plotki o związku między Sebastianem Fabijańskim a Anną Markowską krążą już od pewnego czasu. Jednak kiedy oboje zostali zapytani bezpośrednio, czy są w związku, postanowili pozostać dyskretni i nie udzielić wyraźnej odpowiedzi.

Wspólna kolacja to jednak nie wszystko. Fotoreporterzy uchwycili parę również podczas wspólnego nocnego spaceru z psem. Anna Markowska postanowiła zmienić stylizację, zamieniając krótki czarny top i skórzaną kurtkę na bardziej casualową białą bluzę z kapturem.

Czy ta para ma szansę stać się jedną z najgorętszych i najbardziej rozpoznawalnych w polskim show-biznesie? Czas pokaże, czy ich tajemniczy związek przerodzi się w coś poważniejszego. Tymczasem media i fani czekają na kolejne kroki Sebastiana Fabijańskiego i Anny Markowskiej.

Pisaliśmy również o: Maciej Dowbor zdradza sekrety Pawła Królikowskiego. Opowieść o trudnych chwilach

Może zainteresuje Cię to: Kolejny rozdział historii Marcina Hakiela. Co stało się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek

Przypominamy o: Kinga Duda zaskakuje pojawieniem się na defiladzie. Jej wyjątkowy styl wzbudza zainteresowanie