Ich relacja, pełna miłości i radości, nie tylko cieszy fanów, ale także stanowi piękny dowód na to, jak pielęgnować związek w tętniącym życiem świecie show-biznesu.

Para, która zawarła związek małżeński w czerwcu 2013 roku, od lat jest wzorem trwałego i harmonijnego małżeństwa. Wspólnie przeszli przez różne etapy życia, w tym narodziny dwóch córek – Klary i Laury.

Ich miłość jest widoczna nie tylko na co dzień, ale także na ich aktywnych profilach w mediach społecznościowych, gdzie często dzielą się wspólnymi chwilami.

21 sierpnia Robert Lewandowski obchodził swoje 35. urodziny. Anna postanowiła sprawić mu niespodziankę już od samego rana. Z wielkim uśmiechem na twarzy wręczyła mężowi urodzinowy tort z zapalonymi świeczkami oraz składała mu serdeczne życzenia. Jednak ze względu na napięty harmonogram piłkarza, prawdziwe świętowanie miało miejsce następnego dnia.

Własnie wtedy para opublikowała na Instagramie relację z ich urodzinowego szaleństwa. Na zdjęciu widać Annę i Roberta na skuterze lub motocyklu, ubranych w koszulki polo, okulary przeciwsłoneczne i kaski. Podpis pod zdjęciem brzmiał:

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Wolny dzień! Świętujmy jego urodziny – napisała.

Widać było, że para postanowiła w pełni wykorzystać piękną pogodę w Barcelonie, gdzie obecnie mieszkają, i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Jednak miłość nie wyklucza drobnych różnic zdań. Wcześniej Anna Lewandowska przyznała, że jak każde małżeństwo, czasem mają one swoje spory. Książka "Imperium Lewandowska" zawiera wywiad z Anną, w którym opowiedziała o jednej z takich sytuacji.

Chodziło o kwestię, czy dzieci powinny mieć dostęp do smartfonów przy stole w restauracji. Anna zdradziła, że Robert nie jest zwolennikiem tego pomysłu i zwrócił jej uwagę na ważność wspólnego spędzania czasu bez elektronicznych rozrywek.

Mimo drobnych różnic, para wyraźnie stara się utrzymać bliski i silny związek. Ich przykład pokazuje, że nawet w środowisku pełnym presji i zainteresowania mediów można znaleźć czas na wspólne chwile, które wzmocnią relację.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, nie tylko jako piłkarz, ale także jako małżonkowie i rodzice, dają nam inspirację do pielęgnowania miłości i radości w każdym aspekcie życia.

Pisaliśmy również o: Jubileusz wieku. Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny obchodzi 20 urodziny

Może zainteresuje Cię to: Emocjonalna burza Edyty Górniak. Rozstanie Allana z dziewczyną rani serce piosenkarki

Przypominamy o: Lech Wałęsa wyraża zaniepokojenie stanem finansów. Emerytura 11 tysięcy złotych niewystarczająca