Cała sytuacja miała miejsce podczas rozmowy z Ewą Drzyzgą i Krzysztofem Skórzyńskim w programie "Dzień dobry wakacje".

Pożegnanie Małgorzaty Rozenek z programem "Dzień Dobry TVN" przyniosło wiele spekulacji i pytanie, co przyniesie jej przyszłość zawodowa.

Stacja nie zdradziła jeszcze szczegółów na temat jej nowego programu, jednak niedawna obecność Gosi na Sopot Top of the Top Festival dostarczyła fanom wielkiej niespodzianki.

W trakcie programu "Dzień dobry wakacje", Rozenek, wraz z Pauliną Krupińską, rozmawiała na temat nadchodzącego festiwalu muzycznego. W trakcie dyskusji, Rozenek przypadkowo ujawniła, że jednym z uczestników festiwalu będzie Michał Szpak.

Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie – przeczytaliśmy w nim.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Wydawało się to być mało istotnym splotem słów, ale okazało się, że to wystarczyło, by publiczność zrozumiała, kim jest tajemniczy artysta.

Artyści będą niewiarygodni, chociażby Michał Szpak z zaproszoną gościnią. To chyba nie będzie tajemnica… Będzie? To nie mówimy! Ale warto oglądać, bo niespodzianka będzie niesamowita – wyznała Rozenek, niemal nieświadoma, że właśnie odkryła część tajemnicy.

W chwili, gdy prowadzący postanowili nie dopytywać o szczegóły, kto jest tą "gościnią", tajemnica wyciekła. Paulina Krupińska, również obecna w studiu, zdradziła, że dołączy do nich również Beata Kozidrak. To ujawnienie sprawiło, że cała atmosfera w studiu stała się lekko niesforona.

Będzie również Beata Kozidrak! To taki news z teraz…

Choć przypadkowe ujawnienie tajemnicy wywołało pewną niewygodę, nie ulega wątpliwości, że to tylko zwiększyło ciekawość fanów festiwalu. Ujawnienie występu Michała Szpaka i Beaty Kozidrak z pewnością podgrzało atmosferę i wywołało euforię wśród fanów, którzy już teraz nie mogą doczekać się ich występów na Sopot Top of the Top Festival. Czy ta niespodzianka spełni ich oczekiwania? Przekonamy się już wkrótce!

Pisaliśmy również o: Jubileusz wieku. Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny obchodzi 20 urodziny

Może zainteresuje Cię to: Emocjonalna burza Edyty Górniak. Rozstanie Allana z dziewczyną rani serce piosenkarki

Przypominamy o: Lech Wałęsa wyraża zaniepokojenie stanem finansów. Emerytura 11 tysięcy złotych niewystarczająca