Młoda kobieta szykuje się do opuszczenia kraju i wyjazdu za granicę w celu podjęcia studiów muzycznych.

Natalia Kukulska jest żoną utalentowanego perkusisty, Michała Dąbrówki, od ponad dwóch dekad. Para ma troje dzieci, w tym 23-letniego Jana oraz 18-letnią Annę. Co ciekawe, to starsze rodzeństwo odziedziczyło talent muzyczny po swoich znakomitych rodzicach.

W 2017 roku światło dzienne ujrzał singiel "Nie chcemy się bać", w którym mogliśmy usłyszeć głos Jana. To pierwszy krok w kierunku muzycznej kariery, którą wybrał.

Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Muzyka jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować – komentowała poczynania dzieci Kukulska w rozmowie z Faktem.

Jan Dąbrówka zdawał sobie sprawę ze swojego potencjału i postanowił go rozwijać. Po ukończeniu liceum z wyróżnieniem, podjął decyzję o studiowaniu na Akademii Muzycznej w Katowicach. Tam skupia się na doskonaleniu swojej umiejętności gry na instrumentach perkusyjnych.

Popularne wiadomości teraz

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

W ostatniej rozmowie z Plotek.pl Natalia Kukulska podzieliła się informacją, że kolejne dziecko opuści domowe gniazdo. Tym razem będzie to jej starsza córka, Anna. Młoda kobieta wybiera się za granicę, by podjąć studia muzyczne.

Córka zaczyna studia, więc wszystko przed nią. Studia musicalowe poza Polską. Taki moment, który zdecyduje, co będzie działo się dalej. Ja po prostu wspieram, trzymam kciuki, ale obserwuję i na nic nie naciskam – ujawniła w toku wywiadu.

Nie zapomniała również wspomnieć o osiągnięciach swojego syna Jana.

Mój syn jest już bardzo czynnym muzykiem. Zresztą grał też ze mną dzisiaj na scenie. Gra w wielu innych projektach. Jest bardzo wszechstronnym muzykiem. Gra i na perkusji i klawiszach – mówiła z dumą.

Wszystkie oczy skierowane są teraz w kierunku Anny i Jana, a ich muzyczne drogi wciąż mają wiele do zaoferowania.

Pisaliśmy również o: Tragiczna strata dla polskiej muzyki. Mąż potwierdza odejście słynnej artystki

Może zainteresuje Cię to: Pola Wiśniewska na wakacjach bez słynnego męża. Czy to koniec ich historii miłosnej

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki nie pozostawił suchej nitki na Marcinie Hakielu. Ironiczny komentarz na horyzoncie. "Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej"