Publiczność miała okazję cieszyć się występami znanych osobistości, takich jak Martyna Wojciechowska, Hubert Urbański i Kuba Wojewódzki. Jednak jeden z oczekiwanych uczestników imprezy, Magda Gessler, nie pojawiła się na scenie, a powód okazał się zaskakujący.

Za kulisami szybko zaczęło krążyć plotki, że znana gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" trafiła do szpitala. Nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się, że problem zdrowotny spowodował jej nieobecność na imprezie.

Redaktorzy "Super Expressu" niezwłocznie skontaktowali się z menedżerką Gessler, aby uzyskać wyjaśnienie. Odpowiedź była krótka:

Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych - usłyszeliśmy.

Próbowaliśmy także skontaktować się bezpośrednio z restauratorką, ale niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi na naszą wiadomość.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Magda Gessler postanowiła jednak osobiście ujawnić przyczynę swojej nieobecności na wydarzeniu. W swoim oryginalnym stylu podzieliła się informacją na swoim profilu społecznościowym.

Przez nieoczekiwane problemy zdrowotne, jakie dotknęły młodych ludzi, przeszła również ona. Nie szczędząc humoru, wyznała, że została dotknięta przez to, co często związane jest z młodzieżą.

"Tak ja ja Was, mnie też potrafi jeszcze coś zaskoczyć... Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca! Więc niespodziewanie coś co dotyka młodych dotknęło też mnie... Wszystko jest dobrze i dziękuje za troskę i czułość. Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek :))) Dbajcie o siebie!! Kochajcie siebie!!" - napisała.

Ostatecznie, słowa te przyniosły ulgę i ukojenie zarówno fanom Magdy Gessler, jak i szerokiej publiczności. Wydaje się, że gwiazda cieszy się zdrowiem i w pełni sił gotowa jest wrócić do swoich aktywności zawodowych.

Tego typu wydarzenia przypominają, że zdrowie jest najważniejsze, niezależnie od wieku, a Magda Gessler jest wspaniałym przykładem, że można sobie z nim poradzić w duchu pozytywnej energii.

Pisaliśmy również o: Tragiczna strata dla polskiej muzyki. Mąż potwierdza odejście słynnej artystki

Może zainteresuje Cię to: Pola Wiśniewska na wakacjach bez słynnego męża. Czy to koniec ich historii miłosnej

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki nie pozostawił suchej nitki na Marcinie Hakielu. Ironiczny komentarz na horyzoncie. "Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej"