Jednak jej wizyta w tym europejskim mieście nie była pozbawiona kontrowersji, ponieważ aktorka wyraziła swoją krytykę wobec niektórych aspektów miasta.

Anna Mucha jest znana z tego, że chętnie dzieli się swoimi podróżniczymi przygodami w mediach społecznościowych. Tym razem aktorka podzieliła się swoimi refleksjami na temat Budapesztu, a jej opinie wywołały pewne kontrowersje.

W relacji z podróży aktorka podkreśliła, że Budapeszt jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie pod względem architektury i zabytków. Jednak zaraz potem wyraziła swoje rozczarowanie stanem niektórych budynków i ogólnym zachowaniem estetyki w mieście.

Anna Mucha skrytykowała brak dbałości o estetykę oraz obecność nieestetycznych reklam i niezadbanego wyglądu niektórych budynków.

Aktorowi nie podobał się również sposób, w jaki niektórzy ludzie traktują budynki pochodzące z okresu po 1990 roku. Uważała, że wiele zabytkowych budynków jest zaniedbanych i brudnych.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Pozdrawiamy was serdecznie z Budapesztu, gdzie toczymy spór, żywą dyskusję na temat urody tego miasta. My z urodą tego miasta mamy pewien kłopot, duży kłopot. Z jednej strony to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast w Europie, jeśli chodzi o stare budynki, o architekturę. Natomiast jeśli chodzi o zachowanie estetyki, reklam, to wszystko, co dołożyliśmy współcześnie, to, o co nie zadbaliśmy współcześnie, to, w jaki sposób jako ludzie traktujemy te budynki po 90. roku, jest to smutne. Jest to potwornie niewykorzystana szansa - opowiedziała artystka.

Jednak pomimo krytyki, Anna Mucha doceniła piękno Budapesztu, szczególnie wieczorami i nocą, kiedy miasto nabierało magicznego blasku. Jej relacja z podróży wywołała wiele komentarzy i dyskusji na temat estetyki miasta.

Budapeszt potrafi być piękny. Najlepiej wieczorem i nocą. Nie widać wtedy bardzo wielu rzeczy, które są, niestety, bardzo smutnym obrazem miasta w Europie Wschodniej. Tu jest absolutnie monumentalna, przepiękna architektura. Wszystko jest zapyziałe, brudne, szare. Często nawet te budynki, które powinny być reprezentacyjne, są niezadbane, oklejone jakimiś dziwnymi reklamami, z obrzydliwymi witrynami z lat 90 - stwierdziła Anna Mucha.

Warto zaznaczyć, że opinie na temat miasta są subiektywne, a każdy podróżnik może mieć różne odczucia związane z odwiedzanym miejscem. Anna Mucha, jako pasjonatka podróży, wyraziła swoje uczucia i wrażenia z wizyty w Budapeszcie, co zapewne przyczyni się do dalszych dyskusji na ten temat.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach