Jednak jej wizyta w tym europejskim mieście nie była pozbawiona kontrowersji, ponieważ aktorka wyraziła swoją krytykę wobec niektórych aspektów miasta.

Anna Mucha jest znana z tego, że chętnie dzieli się swoimi podróżniczymi przygodami w mediach społecznościowych. Tym razem aktorka podzieliła się swoimi refleksjami na temat Budapesztu, a jej opinie wywołały pewne kontrowersje.

W relacji z podróży aktorka podkreśliła, że Budapeszt jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie pod względem architektury i zabytków. Jednak zaraz potem wyraziła swoje rozczarowanie stanem niektórych budynków i ogólnym zachowaniem estetyki w mieście.

Anna Mucha skrytykowała brak dbałości o estetykę oraz obecność nieestetycznych reklam i niezadbanego wyglądu niektórych budynków.

Aktorowi nie podobał się również sposób, w jaki niektórzy ludzie traktują budynki pochodzące z okresu po 1990 roku. Uważała, że wiele zabytkowych budynków jest zaniedbanych i brudnych.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Pozdrawiamy was serdecznie z Budapesztu, gdzie toczymy spór, żywą dyskusję na temat urody tego miasta. My z urodą tego miasta mamy pewien kłopot, duży kłopot. Z jednej strony to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast w Europie, jeśli chodzi o stare budynki, o architekturę. Natomiast jeśli chodzi o zachowanie estetyki, reklam, to wszystko, co dołożyliśmy współcześnie, to, o co nie zadbaliśmy współcześnie, to, w jaki sposób jako ludzie traktujemy te budynki po 90. roku, jest to smutne. Jest to potwornie niewykorzystana szansa - opowiedziała artystka.

Jednak pomimo krytyki, Anna Mucha doceniła piękno Budapesztu, szczególnie wieczorami i nocą, kiedy miasto nabierało magicznego blasku. Jej relacja z podróży wywołała wiele komentarzy i dyskusji na temat estetyki miasta.

Budapeszt potrafi być piękny. Najlepiej wieczorem i nocą. Nie widać wtedy bardzo wielu rzeczy, które są, niestety, bardzo smutnym obrazem miasta w Europie Wschodniej. Tu jest absolutnie monumentalna, przepiękna architektura. Wszystko jest zapyziałe, brudne, szare. Często nawet te budynki, które powinny być reprezentacyjne, są niezadbane, oklejone jakimiś dziwnymi reklamami, z obrzydliwymi witrynami z lat 90 - stwierdziła Anna Mucha.

Warto zaznaczyć, że opinie na temat miasta są subiektywne, a każdy podróżnik może mieć różne odczucia związane z odwiedzanym miejscem. Anna Mucha, jako pasjonatka podróży, wyraziła swoje uczucia i wrażenia z wizyty w Budapeszcie, co zapewne przyczyni się do dalszych dyskusji na ten temat.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach