Ta nieoczekiwana współpraca wywołała sporo zamieszania wśród fanów "Wiśni". Dlaczego lider Ich Troje nawiązał kontakt artystyczny z Anną Świątczak, swoją trzecią żoną, i co to oznacza dla jego życia prywatnego i zawodowego?

Michał Wiśniewski to postać dobrze znana w polskim show-biznesie nie tylko ze względu na swoje muzyczne osiągnięcia, ale także z powodu burzliwych związków i licznych ślubów. Ostatni związany jest z Polą Wiśniewską, a para niedawno powitała na świecie swojego synka, co wywołało falę radości wśród fanów "Wiśni".

Jednak nawet w tej szczęśliwej chwili pojawiła się niewielka chmurka na horyzoncie, gdyż para była zmuszona spędzić pewien czas osobno z powodu ciąży Poli.

Niedawno pojawiły się jednak doniesienia o spotkaniach Michała Wiśniewskiego z Anną Świątczak, jego trzecią żoną. Para ma wspólną historię związku, która jest równie zawiła jak kariera lidera Ich Troje. Choć ich związek nie obył się bez konfliktów, to zawsze potrafili się dogadać, szczególnie dla dobra swoich dzieci.

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski doczekali się dwóch córek, Etiennette i Vivienne, które odziedziczyły pasję rodziców do muzyki.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Choć ich małżeństwo zakończyło się, rodzice postarali się utrzymać dobre relacje ze względu na dobro córek. Dzięki temu mogli wspólnie spędzać czas, a nawet występować razem na scenie.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach