Ta nieoczekiwana współpraca wywołała sporo zamieszania wśród fanów "Wiśni". Dlaczego lider Ich Troje nawiązał kontakt artystyczny z Anną Świątczak, swoją trzecią żoną, i co to oznacza dla jego życia prywatnego i zawodowego?

Michał Wiśniewski to postać dobrze znana w polskim show-biznesie nie tylko ze względu na swoje muzyczne osiągnięcia, ale także z powodu burzliwych związków i licznych ślubów. Ostatni związany jest z Polą Wiśniewską, a para niedawno powitała na świecie swojego synka, co wywołało falę radości wśród fanów "Wiśni".

Jednak nawet w tej szczęśliwej chwili pojawiła się niewielka chmurka na horyzoncie, gdyż para była zmuszona spędzić pewien czas osobno z powodu ciąży Poli.

Niedawno pojawiły się jednak doniesienia o spotkaniach Michała Wiśniewskiego z Anną Świątczak, jego trzecią żoną. Para ma wspólną historię związku, która jest równie zawiła jak kariera lidera Ich Troje. Choć ich związek nie obył się bez konfliktów, to zawsze potrafili się dogadać, szczególnie dla dobra swoich dzieci.

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski doczekali się dwóch córek, Etiennette i Vivienne, które odziedziczyły pasję rodziców do muzyki.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Choć ich małżeństwo zakończyło się, rodzice postarali się utrzymać dobre relacje ze względu na dobro córek. Dzięki temu mogli wspólnie spędzać czas, a nawet występować razem na scenie.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach