Aktorka straciła pracę na planie najnowszej części serii "Kogel-mogel", co zaskoczyło fanów produkcji. Jednak nie tylko Anna Mucha musiała pożegnać się z tą kultową serią, co jeszcze czeka widzów?

Anna Mucha przez lata zdobyła ogromną rozpoznawalność w Polsce dzięki swojej roli Magdy Marszałek w serialu "M jak miłość". Jej postać była uwielbiana przez widzów, którzy śledzili jej perypetie życiowe.

Aktorka miała także udział w innych popularnych produkcjach, takich jak "Och, Karol 2", "Chłopaki nie płaczą" czy "Wkręceni 2". Ponadto miała okazję zagrać w kontynuacjach kultowych filmów "Kogel-mogel", takich jak "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" i "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4".

Jednak ostatnio pojawiła się informacja, że aktorka nie zagra w kolejnej części serii "Kogel-mogel", zatytułowanej "Baby boom, czyli kogel-mogel 5". To ogromne zaskoczenie dla fanów, którzy uwielbiali jej rolę jako przebiegłej inspektor Bożeny Dudały w poprzednich dwóch częściach.

Decyzja o usunięciu Anny Muchy z obsady miała wynikać z pomysłu, aby film skupił się na innych bohaterach, przede wszystkim na Piotrusiu Wolańskim, którego wciela się w postać Maciej Zakościelny. W fabule piątej części "Kogel-mogel" główną rolę odegra Marlena i Piotruś. Aktorka była związana z postacią Nikodema Rozbickiego, która będzie miała mniej znaczenia w tej części.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Nie tylko Anna Mucha musiała pożegnać się ze swoją rolą w "Kogel-mogel 5". Brak aktorki na planie zaskoczył również fanów Ewy Kasprzyk, która grała panią Wolańską. To nie pierwszy raz, gdy produkcja "Kogel-mogel" była tematem kontrowersji związanymi z obsadą.

Dziś już oficjalnie mogę powiedzieć, że odpaliliśmy zdjęcia do nowej części “Kogla-mogla”. Tęskniłem za moim ekscentrycznym Piotrusiem - poinformował aktor.

Po premierze trzeciej części filmu pojawiły się pogłoski o konflikcie między Ewą Kasprzyk a Iloną Łepkowską, scenarzystką produkcji. Łepkowska miała wyciąć kilka scen z udziałem Kasprzyk, co spotkało się z jej niezadowoleniem.

Fabuła piątej części opiera się głównie na Marlence i Piotrusiu. Oczywiście, zobaczymy innych bohaterów, którzy są z nimi związani - Agnieszkę, Marcina, nie zabraknie także Kasi i profesora Wolańskiego. Wątek Ani Muchy był związany z postacią Nikodema Rozbickiego, a on będzie bohaterem drugoplanowym - zdradziła “Super Expressowi”.

Dodatkowo w "Kogel-mogel 5" zabraknie również Karola Strasburgera, który wcielał się w postać Kazimierza Janika. To oznacza, że kolejna część kultowej serii będzie znacznie inna niż poprzednie, co wzbudza wiele emocji wśród fanów.

Więc jeśli jesteście fanami "Kogel-mogel" i uwielbialiście rolę Anny Muchy, niestety w kolejnej części nie będzie jej już na ekranie. Seria ewoluuje i przynosi ze sobą wiele zmian, co sprawia, że jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna i intrygująca. Czekamy z niecierpliwością na to, co przyniesie "Baby boom, czyli kogel-mogel 5".

Pisaliśmy również o: Jak Marcin Hakiel zareagował na pytanie o Paulinę Smaszcz. Reakcja mówi wszystko

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Przypominamy o: Beata Kozidrak w peruce? Tajemnicze nagranie wstrząsa światem rozrywki