Jej twórczość wciąż zachwyca słuchaczy, jednak ostatnio pojawiły się niepokojące wieści dotyczące jej zdrowia, które wpłynęły na odwołanie kilku koncertów.

72-letnia artystka, znana z takich przebojów jak "Mówię tak, myślę nie," "Kakasu," czy "Moje serce to jest muzyk," miała być jedną z głównych gwiazd festiwalu w Sopocie.

Niestety, w ostatniej chwili okazało się, że nie będzie mogła pojawić się na scenie. Jej miejsce z powodzeniem zajął Ania Karwan, która podczas występu złożyła artystce życzenia zdrowia i szczęścia.

To jednak nie jedyny koncert, który Ewa Bem musiała odwołać. Planowany występ w Świdniku, pierwotnie przełożony na inny termin z powodów zdrowotnych artystki, docelowo w ogóle nie odbył się.

Zamiast tego, 10 września na "Muzycznych wieczorach u Św. Kingi" zobaczymy zespół Skaldowie, który zastąpi Ewę Bem z powodu jej problemów zdrowotnych.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Niestety, występ zaplanowany na 10 września nie odbędzie się. "Zamiast ikony polskiego jazzu, legenda big beatu i rocka. W związku z problemami zdrowotnymi Ewy Bem w niedzielę na „Muzycznych wieczorach u Św. Kingi” zobaczymy zespół Skaldowie" -poinformowali organizatorzy wydarzenia.

Oświadczenie w tej sprawie wydał manager artystki, który przekazał, że obecnie Ewa Bem skupia się na swoim zdrowiu i rehabilitacji. Chociaż fani artystki muszą poczekać na jej powrót na scenę, życzą jej przede wszystkim dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy.

To ważne, aby artystka miała czas na odpowiednią rekonwalescencję, aby w przyszłości nadal mogła dostarczać nam pięknej muzyki. Ewa Bem cieszy się ogromnym szacunkiem i sympatią w Polsce, a jej twórczość pozostaje trwałym dziedzictwem w świecie polskiej muzyki.

To tylko drobna niedyspozycja fizyczna. Przeciążenie pracą. Artystka niedługo wróci na scenę i do czynnej działalności artystycznej. To niestety nie będzie co prawda dziś albo jutro, ale - już niedługo. Mamy zaplanowane koncerty na jesień i jestem przekonany, że wszystkie się odbędą - wyznał Andrzej Łukasik.

Życzymy jej wszystkiego najlepszego i czekamy na jej triumfalny powrót na scenę, kiedy będzie gotowa podzielić się z nami swoją niezrównaną muzyką.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel diametralnie zmienia swoje życie. Udowodniło to jego ostatni wypad na imprezę

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność