Choć jego 80. urodziny są jeszcze kilka dni przed nami, to legendarny działacz opozycji antykomunistycznej oraz laureat Pokojowej Nagrody Nobla, postanowił uczcić tę okazję wcześniej w niezwykle nietypowy sposób.

Lech Wałęsa podzielił się na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym pozuje z okazałym tortem. To nie byle jakie ciasto - specjał a’la schabowy, który robi wrażenie zarówno rozmiarem, jak i nietypowym kształtem.

Jednak to nie wszystko, co przyciąga uwagę w tej urodzinowej niespodziance. Na torcie znajdują się wbite świeczki z liczbą 80, które zostały zdmuchnięte dopiero po krótkiej sesji zdjęciowej. Widok tego nietypowego dania rozbawił internautów do łez i wywołał falę komentarzy.

Co kryje się w środku tego niezwykłego tortu, nie zostało ujawnione, ale patrząc na jego wygląd, można przypuszczać, że smakował wyśmienicie. Być może to była niespodzianka, która wywołała uśmiech na twarzy samego jubilata, Lecha Wałęsy.

Ponadto, pod postem Lecha Wałęsy na Facebooku pojawiło się mnóstwo życzeń i gratulacji od internautów. Ludzie życzyli mu sto lat życia w zdrowiu, sukcesów i kolejnych okazji do świętowania. W komentarzach nie brakowało również słów uznania dla miejsca, w którym były prezydent obchodził swoje urodziny, czyli Hotelu Spa Alhambra w Lądku Zdroju.

Popularne wiadomości teraz

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

To miejsce oferuje nie tylko relaks podczas upiększania ciała, ale także możliwość korzystania z uzdrowiska, gdzie można poddać się zdrowotnym kąpielom w lądeckich wodach, które korzystnie wpływają na stawy, krążenie, metabolizm i gospodarkę hormonalną.

Lech Wałęsa, który odgrywał kluczową rolę w walce z komunizmem w Polsce jako lider ruchu Solidarność, nadal cieszy się dużą popularnością i szacunkiem w kraju. Jego wcześniejsze urodziny i wyjątkowy tort to dowód na to, że pomimo upływu lat, nie stracił swojego poczucia humoru i radości z życia.

Tak więc, choć oficjalne obchody 80. urodzin Lecha Wałęsy jeszcze przed nami, to już teraz możemy być pewni, że ta okazja będzie obchodzona w niezwykły i niezapomniany sposób. Wszystkiego najlepszego, Panie Prezydencie! Sto lat!

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane