Już od następnego odcinka show emitowanego na antenie Polsatu możemy spodziewać się pewnych zmian. Jedno z miejsc w komisji jurorskiej zostanie zastąpione przez znaną aktorkę. Czy już wiecie, kto dołączy do jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Nineteenth sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od samego początku wzbudzał sporo kontrowersji, które przyciągnęły uwagę nie tylko polskich mediów, ale także brytyjskiej prasy.

Program został oskarżony o rasizm z powodu występujących w nim uczestników, którzy w ramach swoich wystąpień mieli pomalowaną skórę na czarno, aby wcielić się w ciemnoskórych piosenkarzy. Ten kontrowersyjny ruch wywołał oburzenie wśród części widzów i dziennikarzy.

W nowych odcinkach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w składzie komisji jurorskiej znajdują się Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. Niestety, już w najbliższym odcinku nie zobaczymy Pawła Domagały w panelu jurorskim. Kto zasiądzie w jego miejsce?

Decyzja Polsatu przynosi niespodziankę, ponieważ w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na pewno zobaczymy aktorkę, która jest już znana fanom tego formatu. Jednak nie będzie to ani zwolniona Katarzyna Skrzynecka, ani znana z pierwszej edycji Katarzyna Kwiatkowska.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Do jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dołączy aktorka, która wcześniej miała okazję wystąpić jako uczestniczka w drugiej edycji programu w 2014 roku. Dodatkowo, pełniła funkcję jurorki zastępczej w dziewiątej serii, kiedy to jednorazowo zastępowała Małgorzatę Walewską. Kim jest ta tajemnicza aktorka?

Nową jurorką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostanie Joanna Liszowska, która jest znana z roli w popularnym serialu "Przyjaciółki". Tym razem pojawi się w programie jako jurorka rezerwowa, która oceni występy uczestników w jednym z odcinków.

Polsat nie ujawnił jeszcze przyczyn tej zmiany w składzie jury. Czy pamiętacie wcześniejsze występy Joanny Liszowskiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Jej liczni fani mają nadzieję, że tym razem uda jej się zdobyć stałe miejsce w komisji jurorskiej i zasiadać w jury na dłużej niż tylko przez jeden odcinek. Pozostaje nam czekać i obserwować rozwój sytuacji w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska z niepokojącymi informacjami o swoim zdrowiu. Co się dzieje z artystką

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz ma nowego chłopaka? Wiadomość od niego mówi sama za siebie. "Kocham to"

Przypominamy o: Edyta Górniak wspiera syna w konflikcie z ojcem. Allan Krupa oskarża o kradzież majątku