Wokalistka, mająca 51 lat, regularnie dzieli się swoją codziennością i sekretami utrzymania perfekcyjnej sylwetki w mediach społecznościowych. Ostatnio, Steczkowska opublikowała relację, w której prezentuje przymiarki swoich nowych strojów scenicznych, zdradzając jednocześnie kilka tajemnic, które pomagają jej zachować formę.

Na zdjęciach i wideo opublikowanych na Instagramie widać artystkę w różnych kostiumach przygotowanych na nadchodzące występy. Jednak zanim pojawi się na scenie, konieczne są dokładne poprawki, aby stroje leżały perfekcyjnie, nie ograniczając jednocześnie jej ruchów.

Jakiś czas temu Justyna Steczkowska ujawniła również sekret swojej niesamowitej figury i diety, której trzyma się od lat. Okazuje się, że gwiazda nie stosuje restrykcyjnych diet ani reżimu ćwiczeń. Skupia się na jednej istotnej zasadzie: dbałości o swoje ciało.

Sylwetka Justyny Steczkowskiej od dawna zachwyca fanów, a ona sama chętnie dzieli się swoją codzienną rutyną na Instagramie, nie tylko pokazując smukłe ciało, ale także wyrzeźbione mięśnie brzucha. Te efekty to wynik ciężkiej pracy, konsekwencji i odpowiedniej diety.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

W jednym z wywiadów piosenkarka podkreśliła, że ważne jest regularne ćwiczenie i szacunek dla własnego ciała. "Warto wstać z kanapy. Trzeba się ruszać, trzeba ćwiczyć i pamiętać, że ciało jest nośnikiem emocji, naszym skarbem, i należy je szanować" - mówi Justyna Steczkowska.

W rozmowie z portalem Plotek.pl, Steczkowska podkreśla, że każde ciało potrzebuje ruchu, miłości, akceptacji i zdrowia, które dostarcza zbilansowana dieta. Gwiazda zaznacza, że warto wyeliminować z życia negatywne emocje i otaczać się pozytywną energią. Jednym z głównych źródeł endorfin dla Steczkowskiej jest regularna aktywność fizyczna. Artystka ćwiczy co najmniej dwa razy w tygodniu.

Oprócz aktywności fizycznej, Justyna Steczkowska podkreśla znaczenie odpowiedniej diety w utrzymaniu swojej formy. Dla niej kluczem jest zrównoważone żywienie i dbanie o zdrowe posiłki. To sprawia, że może jeść niemal wszystko, na co ma ochotę, z wyjątkiem alkoholu, który wyeliminowała z życia wiele lat temu, ponieważ powodował opuchliznę.

Podsumowując, Justyna Steczkowska udowadnia, że nie trzeba rezygnować z ulubionych potraw, aby zachować zdrową i zgrabną sylwetkę. Kluczem jest ruch, zdrowa dieta, a przede wszystkim szacunek dla własnego ciała. Jej przykład inspiruje wielu fanów do dbania o swoje zdrowie i cieszenia się życiem bez nadmiernych restrykcji.

Pisaliśmy również o: Małgorzata Socha opuszcza obsadę "Przyjaciółki"? Nagła decyzja aktorki zaskakuje fanów

Może zainteresuje Cię to: Ujawniona data ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Szczegóły ich planów

Przypominamy o: Emocjonalna burza w życiu Collina Farrella po ogłoszeniu zaręczyn Alicji Bachledy-Curuś. Co go tak bardzo zdenerwowało