Od razu było jasne, że to jego kochanka. Anna słuchała cicho za ścianą, jak jej mąż wyznaje swoje uczucia obcej kobiecie.

Było to nie tylko bolesne, ale i obraźliwe. A potem mężczyzna zaczął mówić, że weźmie pieniądze, które on i Anna oszczędzali, i pojadą na wakacje gdzieś daleko, daleko z kochanką.

Anna nie robiła scen. W końcu miała w głowie doskonały plan zemsty.

Anna i jej mąż oszczędzali dużą sumę pieniędzy bezpośrednio w skrytce depozytowej. Chcieli kupić dużą daczę, jak powiedział jej mąż. W rzeczywistości wkładał tam pieniądze dla kogoś innego. Ale Anna również wpłacała tam dużo pieniędzy.

Anna powiedziała mężowi, że jedzie na kilka dni do matki. Zabrała wszystkie pieniądze z sejfu. Szczęśliwy mąż natychmiast zaprosił kochankę do swojego mieszkania.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

Spędzili razem czas, po czym mężczyzna oprzytomniał i zdał sobie sprawę, że w sejfie nie ma pieniędzy.

Natychmiast zaczął obwiniać swoją kochankę o wszystko, ponieważ wiedziała wszystko o oszczędnościach.

Pokłócili się i w tym momencie do mieszkania weszła Anna. Widziała wszystko na własne oczy.

Mężczyzna rzucił się jej do stóp, prosząc o wybaczenie. Kochanka szybko wybiegła z mieszkania. Mężczyzna zaczął jej mówić, że jego kochanka ukradła wszystkie pieniądze.

Anna powiedziała, że złoży pozew o rozwód. I tak się stało, że w rezultacie mąż Anny został bez kochanki (która nie wzięła pieniędzy, ponieważ została założona przez Annę), bez żony i bez pieniędzy.

A szczęśliwa Anna sama pojechała na wakacje i wydała uczciwie zarobione pieniądze.

Pisaliśmy również o: Ostatnie słowa Marka Perepeczki przed odejściem. Smutne wydarzenia w nocy

Może zainteresuje: Nagły wyjazd. Maciej Kurzajewski opuszcza dom Cichopek, a Kasia zwraca się do fanów

Przypominamy o: Poprosiłam córkę o przesłanie mi pieniędzy z powodu problemów finansowych. Kiedy zobaczyłam kwotę, którą wysłała, łzy napłynęły mi do oczu