Jej kariera wystrzeliła do góry po kontrowersyjnym filmie "Galerianki", a od tego czasu zdobyła serca widzów zarówno na dużym ekranie, jak i na scenach teatralnych. Jednak to nie tylko jej talent i zawodowy sukces budzi zainteresowanie mediów, ale także jej życie osobiste.

Aktorka od kilku lat jest w szczęśliwym związku ze znacznie starszym mężczyzną, co wywołało wiele dyskusji i spekulacji w mediach społecznościowych.

Para niedawno powitała na świecie upragnionego potomka, co stanowiło piękny moment w ich życiu. Dzisiaj jednak są w centrum uwagi z innego powodu - świętują swoją rocznicę znajomości.

Podczas jednego ze spektakli teatralnych, na którym Dominika występowała, jej mąż postanowił zaskoczyć ją niezwykłym gestem. Po zakończeniu występu, na scenę wkroczył niespodziewanie i przekazał jej ogromny bukiet kwiatów.

To romantyczne wydarzenie zdziwiło aktorkę, ale zarazem rozbawiło i wzruszyło. Ich reakcja na to wyjątkowe spotkanie była wręcz filmowa - Dominika rzuciła się na szyję swojemu mężczyźnie, a ich czułość była tak intensywna, że ciężko było oderwać od nich wzrok.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Zdjęcie tego magicznego momentu Dominika Gwit opublikowała na swoim profilu na Instagramie, gdzie zdobyło wiele pochwał i komentarzy od jej fanów. To zdecydowanie dowód na to, że para wciąż jest zakochana i pełna miłości.

Warto wspomnieć, że mąż Dominiki, Wojciech Danuszewski, urodził się w 1988 roku i pracuje jako montażysta w stacji TVN. Ich historia miłosna zaczęła się w teatrze podczas spektaklu reżyserowanego przez brata Wojciecha.

Od 2018 roku są małżeństwem, a niedawno stali się dumnymi rodzicami synka. To niewątpliwie piękne, że po tylu latach wciąż tak bardzo się kochają i uwielbiają zaskakiwać się nawzajem.

Rocznica tej pary to dowód, że miłość nie zna wieku ani barier, a gesty romantyzmu nadal potrafią wznieść uczucia na wyższy poziom. Dominika Gwit i jej mąż udowadniają, że chemia i miłość są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.

Pisaliśmy również o: Sąsiadka przyniosła nam jedzenie, ponieważ nie pozwolono nam opuścić domu. Ale w końcu oszołomiła nas swoim oświadczeniem

Może zainteresuje: Musisz zrozumieć, że zakochałem się w tej pielęgniarce całym sercem. Nie mogę inaczej

Przypominamy o: Nie miałam nic przeciwko temu, że mąż poszedł do pracy, ponieważ mógł tam zarobić pieniądze. Ale kiedy wrócił, zdała sobie sprawę, jaka była głupia