Para, która wcześniej głośno mówiła o swojej miłości i niezwykłej więzi, która dzieliła marzenie o posiadaniu córki, teraz znajduje się w innym rozdziale swojego życia. Pomimo zawiłości, Smaszcz z nostalgią wspomina minione lata.

Niespodziewany rozwód Pauliny i Macieja w 2020 roku wprawił opinię publiczną w osłupienie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że para skutecznie ukrywała wszelkie oznaki kłopotów w swoim związku. Przez lata, wraz z synami Franciszkiem (26) i Julianem (17), tworzyli przykładną rodzinę.

Razem przetrwali wzloty i upadki, w tym rodzinne tragedie związane z utratą nienarodzonych dzieci. Nie jest tajemnicą, że piękna dziennikarka doświadczyła kilku ciąż, z których tylko dwie zakończyły się szczęśliwie. Para Kurzajewskich wyraziła chęć posiadania większej liczby dzieci, ale problemy zdrowotne gospodarza uniemożliwiły dalszą ekspansję. W szczerym wywiadzie zdradziła, że po cichu tęskni za córką.

Dziś Paulina Smaszcz swoją miłość kieruje w stronę ukochanej wnuczki, odwiedzając ją tak często, jak to tylko możliwe. "Staram się być najlepszą babcią na świecie. Mam teraz tyle cierpliwości, że nic nie jest w stanie wytrącić mnie z równowagi. Niczego już nie potrzebuję, więc zasypianie obok niej, w jej zapachu, to chyba najpiękniejszy prezent w moim życiu" - dzieli się Paulina w rozmowie z "Super Expressem".

"To ogromna radość. Chciałam mieć jeszcze jedno dziecko, ale z moimi problemami zdrowotnymi byłoby to bardzo trudne. Za to teraz mam okazję być najszczęśliwszą babcią" - dodaje gwiazda, która wyruszyła w podróż po Polsce z warsztatami dla kobiet i mężczyzn. Rozmowa odbyła się przy okazji prezentacji raportu "Mężczyźni o mężczyznach".

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Życie Pauliny Smaszcz ewoluowało od bycia częścią sławnej pary showbiznesu do roli troskliwej babci. Pomimo wyzwań i zmian w jej życiu osobistym, jej skupienie na rodzinie i radość z towarzystwa wnuczki maluje obraz odporności i kobiety obejmującej różne rozdziały swojego życia.

Pisaliśmy również o: Ostatnie pożegnanie Hanny Gucwińskiej. Miejsce jej ostatecznego spoczynku zostało ustalone

Może zainteresuje: Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje jeden z najwybitniejszych aktorów "Świata według Kiepskich"

Przypominamy o: W sieci gorąco. Andrzej Piaseczny odpowiada na nietakt internauty. "Proszę nie przekraczać tych granic"