Pomimo tego zawsze wychodził ze swoich problemów silniejszy, co zawsze budziło podziw u jego fanów. Nawet po ostatnich kontrowersjach, gdy Polsat zerwał współpracę z artystą, Wiśniewski wyraził nadzieję na lepszą przyszłość.

Jednak dla jego żony, Poli, cała sytuacja jest zupełnie nowa. Mimo wszystko stara się wspierać męża i skupiać się na opiece nad dziećmi, które jeszcze dokładnie nie rozumieją, co się dzieje. Pola regularnie udostępnia na Instagramie nowe zdjęcia swoich najmłodszych synów, Noela i Falco, a jej najnowszy post jest szczególnie poruszający.

Na InstaStory pokazała, jak Falco opiekuje się młodszym bratem. Jest bardzo czuły i ostrożny wobec niego. Chwilę później Pola opublikowała ich wspólne zdjęcie i dołączyła wzruszający opis.

Życzę im, by zawsze byli tak blisko siebie

Chociaż Falco i Noel mają wiele przyrodnich braci i sióstr, są jedynymi wspólnymi dziećmi Michała Wiśniewskiego i Poli, a do tego są w zbliżonym wieku. Dla żony muzyka jest to szczególnie istotne, aby w przyszłości chłopcy utrzymywali dobre relacje między sobą.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

“Jeżeli tak lubicie mojego ojca, proszę zabrać go sobie. Nam z mamą nie szkoda”: wypaliła córka w nerwach

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Opieka, którą Falco okazuje Noelowi, jest widoczna na licznych zdjęciach i relacjach zamieszczanych przez Polę na Instagramie. Dzieci nie tylko są urocze, ale także zdają się utrzymywać bardzo bliskie więzi rodzinne. Warto zauważyć, że mimo publicznych trudności, rodzina stara się skupić na pozytywnych aspektach życia, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwijanie miłości i zrozumienia między dziećmi.

Pola Wiśniewska, choć z pewnością przeżywa trudne chwile, stara się kierować swoje działania na tworzenie bezpiecznego i kochającego otoczenia dla swoich synów. Jej determinacja do zapewnienia im szczęśliwej przyszłości jest widoczna w każdym opublikowanym zdjęciu i wpisie na Instagramie.

Warto podkreślić, że Pola Wiśniewska nie tylko pełni rolę matki, ale także staje się ważnym filarem wsparcia dla Michała w trudnych chwilach. Jej zdolność do radzenia sobie z sytuacją oraz utrzymania harmonii w rodzinie jest godna podziwu.

Dzielenie się tak intymnymi chwilami z życia rodzinnego na platformach społecznościowych może być trudne, zwłaszcza w obliczu publicznych problemów. Jednak Pola Wiśniewska zdaje się być gotowa podzielić się tymi chwilami z fanami, pokazując, że rodzinne więzi są dla niej priorytetem.

Podsumowując, historia życia rodziny Wiśniewskich ukazuje siłę miłości i więzi rodzinnych w obliczu trudności. Pola Wiśniewska, mimo burzliwych wydarzeń, stara się tworzyć dla swoich synów normalne dzieciństwo i wzmacniać więzi między nimi. Jej postawa jest inspirująca i pokazuje, że nawet w najtrudniejszych chwilach warto skupić się na wartościach rodzinnych i miłości, by wspólnie pokonywać życiowe przeciwności.

Pisaliśmy również o: Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Może zainteresuje: Śmiałe wyznanie Dawida Kubackiego. Jak przeszedł przez dramatyczne chwile razem ze swoją żoną

Przypominamy o: "Kiedy odejdę, sama powiesz o tym swojej siostrze". Tymi słowami matka zapisała cały spadek najstarszej córce, nie zostawiając młodszej ani grosza