Zenek Martyniuk uważany za jednego z sukcesowych i znanych piosenkarzy w polskim show-biznesie. Nie wprost go nazywają królem disco polo. Martyniuk zawsze zbiera wielką ilość ludzi na swoich koncertach.

Ostatnio pisaliśmy o tym, o dramatycznych scenach na koncercie Zenka Martyniuka. Martyniuk wraz ze swoim zespołem Akcent grali koncert w Poznaniu, na którym jak zawsze zebrało się mnóstwo osób. Niestety, doszło tam do tregicznych wydarzeń. Na koncert wybrały się pani Monika Błaszczyk, która na wydarzeniu wzięła udział z mamą i siostrą, Magdą. Kiedy dziewczyny rozdzieliły się z rodzicielką, by zapalić w palarni, po powrocie, nie mogły znaleźć swojej mamy. Więcej na ten temat czytaj tutaj.

Zenek Martyniuk krół disco polo

Uczestniczka z Rolnik szuka żony zdradziła, jak chroni się przed wirusem

Jeszcze wcześniej, Zenek udziełał wywiadu, w którym zdradził jedną tajemnicę swojego życia. Po tym wyznaniu cała polska publiczność zaczęła na niego patrzyć zupelnie unnymi oczami. Okazuje się, że król disco-polo miał podwójny romans. 

Popularne wiadomości teraz

Rząd planuje prezent finansowy dla emerytów w nowym roku. Co to będzie?

Fani mają już dość. Uczestnicy programu "ślub od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Tak, równolegle spotykałem się z Asią i z Danką. Miałem dylemat, bo podobały mi się obie, a nie wiedziałem, którą wybrać. Pewnego wieczoru umówiłem się z nimi w restauracji Hajduczek w Bielsku. I zdecydowałem się jednak na Dankę. Asia była bardzo zawiedziona i na dobre zniknęła z mojego życia -opowiadał piosenkarz. 

Zenek Martyniuk ze swoją żoną

Koronawirus w rodzinie królewskiej. Kto stał ofiarą tej złośliwej epidemii?

Dla niektórych ta wiadomość okazała się bardzo zaskokującą. Przecież Zenek Martyniuk od zawsze udawał się za idealnego faceta, o którym marzy każda kobieta. Ze swoją żoną, Danutą, Zenek ożenił się w 1989 roku. Teraz kobieta zajmuje się róznymi sprawami organizacyjnymi i zawsze jest wielkim wsparciem dla swojego męża. Oczywiście, kobieta zdaje sobie sprawę, że obok Zenka zawsze znajduje się wielka iłość wielbiecielek, jednak ona bardzo mu ufa i wierzy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana