Każdy połak zamierza wychowywać swojego dziecka tak, aby w przyszłości on był sumiennym, mądrym i dobrym człowiekiem. W królewskich rodzinach takie podejście nie jest wyjątkiem. Może niektórym się zdarza, że jeżeli dziecko urodziło się w arystokratycznej rodzinie, to wszystko jest mu dozwolone. Że jemu nie obowiązkowo  znać zasad etykietu, słuchać swoich rodziców czy elementarnie studiować. Odwrotnie, dzieci które żyją w otoczeniu znanych, eleganckich rodziców spełniają większe obowiązki, niz nasze zwykłe maluchy. Ale to nie znaczy, ze jesteśmy gorsze. Zapewniam ci 10 podstaw królewskiego wychowywania dzieci, które tak samo będa potrzebne dla zwyklych polaków:

1. Wykształcenie przede wszystkim

Czytanie książek to jest ulubione zajęcie księża Georga i księżniczki Charlotte. Matka Kate zawsze stara się o to, aby jej dzieci często odwiedziły teatr, kino, muzea, wystawy. Zaskakująco, ale maleństwa bardzo lubią chodzic w takie miejsca i czerpać dla siebie przydatne rzeczy.

Księżna Kate i książę William

2. Miłość do sportu

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Sport oczywiście to jest jedna z ważnych rzeczy w naszym życiu, która pomaga nam wygładać pięknie i zdrowie. Jeżeli my jako dorosłe ludzie będziemy ciągle uprawiać sport, to i nasze dziecie będą chcieli weź z nas przykład. Więc, zaczynamy przyzwyczajać się do sportu, jak to robią w królewskiej rodzinie: Kate lubi hokej na trawie, a William gra w piłkę nożną i koszykówkę.

Elżbieta ll zdecydowała, kto przejmie tron i wstrząsnęła całą Wielką Brytanią!

3. Niezależnie od tego, w jakim wieku jesteś, musisz zawsze przestrzegać etykiety

Maluchy od samego wczesnego dzieciństwa muszą znać, że źle zachowywanie w społeczeństwie to nie jest dobrze. Tak, na przykład jednego razu księż George rzucił napad złości na wszytskich, po czym wyruszył do domu.

Księżna Kate z córką Charlotte

4. Kara fizyczna całkowicie wykluczona

W królewskiej rodzinie to jest całkowiecie zabroniono. W przypadku kiedy dzieci nie mogą uspokoić się, księżna Kate zaczyna śpiewac albo tańczyć, aby jakoś odwrucić uwage swojego dziecka.

5. Każdy ma prawo na swoją opinie i myśl

„Widząc, jak dzieci komunikują się ze sobą w szkole, rozumiem, że żyjemy w zupełnie innym czasie. Zastępują nas pokolenia, które wcale nie boją się otwarcie oświadczyć, o czym naprawdę się martwią” – powiedział książę William.

6. Rodzina jest najważniejszym elementem w naszym życiu

Wiadomo, że każdy z nas musi szanować i wykazać uwage do każdego w rodzinie. Kate i William starają się spędzać jak najwięcej czasu z dziećmi. Na przykład George uwielbia rozmawiać o wszystkim z tatą, a Charlotte uwielbia gotować z matką.

Królewska rodzina

7. Szanuj czyjąś pracę

George i Charlotte wiedzą, że jedzenia nie należy lekceważyć, a rozproszone rzeczy muszą być usunięte.

Radosne wieści od Kate Middleton!

8. Gadżety to tylko dla doroslych

Ciężko jest w to uwierzyć w terazniejszym czasie Internetu, ale gadżety dla królewskich dzieci są zabronione. Najczęscie one spędzają czas na świeszym powietrze wraz z ich zabawkami.

9. W swoim domu można się odpocząć

Tylko kiedy przekroczyć próg swojego domu, możesz tak naprawde czuć siebie luźno. Tak samo i robią George i Charlotte.

10. Telewizja jest dozwolona

Tylko w ściśle przeznaczony czas ogladanie telewizoru jest możliwe. Ulubione bajeczki królewskich dzieci są: «Świnia Pepa» I «Strażak Sam»

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Portret Meghan Markle i Księcia Harrego zniknął z Pałacu Buckingham!Czytaj tu. 

Zobacz więcej na kolezanka.com