Sezon ślubny trwa w najlepsze. Przyszłe żony dwoją się i troją, by wielki dzień ich zamążpójścia był wyjątkowy, goście dobrze się bawili, a one błyszczały jak nigdy dotąd. To całkowicie zrozumiałe. Takie zamiary mają też te popularne panny młode. Jednak życie toczy się swoimi prawami i wpadki.. no cóż, czasem się zdarzają, zwłaszcza te związane z kreacją panny młodej.

Paulina Sykut-Jeżyna

Główna prowadząca programów rozrywkowych w telewizji Polsat postawiła w swoim wyjątkowym dniu na bardzo kusą sukienkę gorsetową, krótszą z przodu, dłuższą z tyłu. Niestety, nie przewidziała tego, że gdy zawieje wiatr, nie będzie miało co zasłonić jej majtek. Ciekawe, czy drugi raz dziennikarka zdecydowałaby się na tak odważną kreację.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Lista najpopularniejszych imion na przestrzeni lat. Sprawdź swój rok urodzenia

Solange Knowles

Piosenkarka wiecznie życjąca w cieniu swojej siostry Beyonce postanowiła, że zaskoczy wszystkich na swoim ślubie. Nie założyła sukienki, a elegancki kombinezon, a z przyszłym mężem przyjechali na ceremonię rowerem. Niestety, dekolt w kreacji był chyba zbyt duży i pokazał więcej, niż wokalistka zakładała.

Nicky Hilton

Celebrytka chciała tego dnia zrobić wrażenie. W tym celu wybrała bardzo długi welon, bardzo długą sukienkę i między innymi wysokie obcasy. Niestety nie przewidziała tego, że tak długi welon może się jej gdzieś zahaczyć, a w wysokich obcasach połączonych z długą sukienką trzeba umieć chodzić i w tym celu wcale nie trzeba tak wysoko podnosić sukienki, by cały świat oglądał twoje majtki...

Tomasz Lubert i Ewa Wojtasiak

Czasem zdarza się tak, że tak bardzo chcemy, żeby nasza kreacja ślubna była oryginalna, że kompletnie nie pasuje ona do okoliczności i tą wpadkę popełnił właśnie ten duet. Para bowiem wygląda jakby wybierała się na imprezę z okazji Halloween, a nie na ślub. Co więcej, widać że pan młody nie mógł sobie poradzić z długością sukienki swojej małżonki. Niby króciótka, ale tren zrobił swoje.

Joanna Liszowska

Sukienka aktorki była bardzo szykowna, oryginalna, ale też bardzo niewygodna, co widać po samej niezadowolonej minie Joanny Liszowskiej. Jej potężny tren trudno było zmieścić do samochodu, a zbyt odkryty dekolt żył własnym życiem.

Oto największe ofiary operacji plastycznych w świecie show-biznesu. Ich wygląd odstrasza

Małgorzata Rozenek

I choć wielu zachwycało się kreacją ślubną Małgorzaty Rozenek, niektórzy uważają, że była to sukienka, w której nie dało się swobodnie poruszać, a jej dekolt był zdecydowanie zbyt wulgarny.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com