Beata Tyszkiewicz jest znaną polską aktorką. Teraz gwiazda polskiego kina znajduje się w domu i całkiem z niego nie wychodzi. Od niedawna gwiazda wypowiadała się na temat obecnej pandemii. Bardzo się bała o swoje zdrowie i dlatego, całkiem nie komunikowała się z kimś. Nawet w takie święto, jak Boże Narodzenie, Tyszkiewicz znajdowała się u siebie w domu i nie zapraszała nawet bliskich osób. 

Pola Wiśniewska, kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego?

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz już więcej niż miesiąc nie wychodzi ze swojego domu. Mieszka ona w centrum Warszawy i woli być samą. Jej córka Katarzyna Wajda namawia ją, aby ona wyjechała do posiadłości w Głuchach pod Warszawą. Z nieżyjącym już Andrzejem Wajdą dbali o nieruchomość i spędzili w niej najlepsze lata życia. 

Beata Kozidrak nie chce więcej milczeć. Ujawniła swój wewnętrzny ból

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Dla dziennikarzy z Super Express Tyszkiewicz zdradziła, dlaczego nadal pozostaje w stolicy? 

Niech miną te burze z piorunami i nawałnice. Wtedy o tym pomyślę. Najlepiej czuję się w swoim mieszkaniu, ale cudownie byłoby spróbować leśnych poziomek. Czy one jeszcze są w lasach?

Lewandowscy na odpoczynku. Wybrali bardzo piękne miejsce. Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych polskich trenerek w Polsce. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe, gdzie ciągle dzieli się zdjęciami swoich treningów, zdradza korzystne przepisay zdrowego odżywienia i oczywiście chwali się swoją kochaną rodziną. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com