W niedzielę 12 lipca w Polsce odbyła się II tura wyborów prezydenckich, gdzie najwięcej głosów zdobył Andrzej Duda. Zwycięzca zaledwie o prawie 423 tys. miał więcej niż Rafał Trzaskowski. 

Zyskała popularność dzięki serialowi Ally McBeal. Co dziś robi i jak wygląda Calista Flockhart?

Joanna Przetakiewicz jest bardzo niezadowolona z wyborów prezydenckich. Polska projektantka z rozmowie z reporterką Jastzab post powiedziała o konkretnym szczególe, a wlaśnie o debacie, która odbyła się pomiędzy dwoma kandydatami. Właśnie ona bardzo się ni spodobała polskiej celebrytce:

To chyba oczywiste, że nie. Sytuacja jest taka, że kampania niewątpliwie mnie zszokowała, gdy zobaczyłam pierwszy raz debatę wyborczą, to zobaczyłam samych mężczyzn. Szpaler mężczyzn. Niektórych w ogóle nie powinno tam być. Wywołali ogromne zaskoczenie na mojej twarzy -powiedziała polska projektantka Joanna Przetakiewicz. 

Joanna Przetakiewicz o wyborach prezydenckich

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Justyna Pochanke po 19 latach żegna się z widzami

Celebrytka uważa, że w polskiej polityce jest za mało kobiet. Taka sytuacja bardzo się nie podoba Przetakiewicz. Gwiazda ma nadzieje, że to całkowicie się to zmieni w przyszłości.

To jest przykre. To jest strasznie stara era. Dobrze by było, żeby dać szanse jakiejś kobiecie, bo na pewno taka się znajdzie

View this post on Instagram

Żeby było jasne: nie uznaję teorii, że „Wszystko jest po coś” i „Co nas nie zabije, to nas wzmocni”. Nie wszystko musi się nam przytrafić. Wiele tragedii w ogóle nie powinno mieć miejsca, jak np. gwałty, przemoc domowa; zresztą, długo by wymieniać. Ale życie idealne nie jest. Są w nim sukcesy i porażki, zwycięstwa i przegrane. Każdy ma na koncie zyski i straty. Ja też. Los oszczędził mi co prawda wielkich dramatów i tragedii życiowych, jakim musiały niejednokrotnie stawić czoło kobiety, które spotykam na swojej drodze, kobiety, które poznałam tu, w Erze Nowych Kobiet. To Wy, Wasze historie, doświadczenia, o których nie boicie się rozmawiać, udowadniają, że nie ma sytuacji bez wyjścia. STWORZYŁAM dla Was COŚ ABSOLUTNIE WYJĄTKOWEGO, coś w czym każda z Was będzie mogła odnaleźć odpowiedź jak pokonać nawet najtrudniejsze przeciwności losu i przekonać się, że szczęścia MOŻNA się nauczyć. Obserwujcie mój profil oraz profil @eranowychkobiet_klub i bądźcie z nami w kolejnych dniach. Będziemy zdradzać szczegóły naszego SECRET PROJECT. Dla najbardziej wytrwałych mam niespodziankę ♥️ _ #niebojesie #secretproject #eranowychkobiet #joannaprzetakiewicz #niemasytuacjibezwyjśia #szczęściamożnasięnauczyć #kobietanowejery

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Czy wy zgadzacie się z Joanną Przetakiewicz?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com